ENDO WYDARZENIA

18.09.2017

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbył się benefis z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych Marzeń. Jubileuszowa gala była okazją do wyróżnienia wszystkich, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorej onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się marka ENDO. Nagrodę, czyli Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

Czytaj więcej

21.06.2017

„Razem możemy więcej” – charytatywny pokaz ENDO podczas Warsaw Fashion Street 2017

„Razem możemy więcej” – charytatywny pokaz ENDO podczas Warsaw Fashion Street 2017

 

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej „Razem możemy więcej”. Zainaugurował ją pokaz kolekcji koszulek ENDO podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń organizuje tę akcję już od 10 lat.

 

Czytaj więcej

12.06.2017

Inauguracja kolejnej edycji „Razem Możemy Więcej”  podczas Warsaw Fashion Street 2017

Inauguracja kolejnej edycji „Razem Możemy Więcej” podczas Warsaw Fashion Street 2017

Marka Endo, od lat tworząca wyjątkowe kolekcje ubranek dziecięcych, znana jest także z tego, że angażuje się w pomoc najmłodszym potrzebującym. Już kolejny raz przygotowała akcję „Razem Możemy Więcej”, którą rozpocznie charytatywny pokaz mody dziecięcej podczas Warsaw Fashion Street. 
Czytaj więcej

13.04.2017

Endo i Wyspa Dzieci zapraszają na kolonie

Endo i Wyspa Dzieci zapraszają na kolonie

Tegorocznym partnerem Endo na Lato 2017 została Wyspa Dzieci - organizator kolonii.

 

Wyspa Dzieci to kameralne kolonie dla najmłodszych (6-10 lat). To tygodniowe wakacyjne spotkania dzieci, które w przyjaznym otoczeniu pod uważnym okiem wychowawców i trenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty. W tym roku Miś Endo odwiedzi turnusy kolonii i półkolonii Wyspy Dzieci. 

Czytaj więcej

18.12.2016

Gwarancja dostawy

Gwarancja dostawy

Do 20 grudnia do godziny 12:00 gwarantujemy dostawę Twojego zamówienia przed Świętami! (dotyczy zamówień z płatnością PayU oraz za pobraniem).

Sprawdź, którą formę dostawy oraz płatności wybrać, aby mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas.

Czytaj więcej

29.09.2016

Endo ogrzewanie: kurtki

Endo ogrzewanie: kurtki

Nowe kurtki Endo: dołącz do Endo ogrzewania!

Kurtki Endo to idealna propozycja na zimę. Niezwykle ciepłe i wykonane z dbałością o szczegóły, doskonale sprawdzą się przy minusowych temperaturach: mają ciepłe, grube wypełnienie oraz podszewkę polarową. Wodoodporny materiał chroni od śniegu, deszczu oraz wiatru. Dodatkowo każda kurtka wyposażona jest w elementy odblaskowe, żeby dziecko było dobrze widoczne po zmroku.

Czytaj więcej

30.08.2016

Plan lekcji Endo

Plan lekcji Endo

Endo razem z Wami wita nowy rok szkolny. Z tej okazji mamy dla Was prezent: praktyczny plan lekcji, który każdy z Was moze pobrać i wydrukować :)

Dobry plan to podstawa! Zaplanuj Wasz wspólny tydzień, aby żadne z zajęć Wam nie umknęło w czasie tygodnia pełnego lekcji i zajęć dodatkowych.

Pobierz plan lekcji i wydrukuj!

Czytaj więcej

31.05.2016

Endo na 2. miejscu w rankingu Opineo

Endo na 2. miejscu w rankingu Opineo

Miło nam pochwalić się, że Endo uzyskało wyróżnienie za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich na portalu Opineo.pl

Endo znalazło się w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016 i uzyskało 2. miejsce w kategorii "Dla Dzieci". Sukces w Rankingu jest ukoronowaniem całorocznych wysiłków włożonych w obsługę Klienta. 

Czytaj więcej

25.04.2016

Kolorowanki Endo

Kolorowanki Endo

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolorowanki z grafikami Endo do pobrania i wydrukowania w domu :) Kredki w dłoń i do dzieła! 

 

Pobierz kolorowanki

Czytaj więcej

21.04.2016

Endo ma już 25 lat!

Endo ma już 25 lat!

W tym roku firma Endo świętuje 25-lecie istnienia na rynku. Ciekawy i warty odnotowania jest fakt, iż sukces marki przejawia się nie tylko w liczbach i produktach, chociaż bywają imponujące. 25 lat tworzenia dobrych jakościowo ubranek, promowania polskich twórców i działalności charytatywnej to z pewnością okazja, którą warto odpowiednio uczcić. Z tego względu firma wraz z reprezentującym ją i lubianym przez dzieci Misiem Endo zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Najbliższe miesiące wpiszą się w rytm wspominania kultowych dla marki grafik i rymowanek. Nie zabraknie też konkursów, w których będą mogły wykazać się twórczo zarówno maluchy, jak i ich rodzice.

Czytaj więcej