Kolorowe kurtki Endowe

Wiemy, że są takie dni w roku, że żeby wyjść na dwór potrzebna jest nieprzemakalna i nieprzewiewna ciepła kurtka! Dlatego projektanci Endo przygotowali w tym sezonie kurtki na ciepłym polarze z naszytymi odblaskami, dającymi widoczności i bezpieczeństwo, gdy jeszcze nie jest późno, ale już ciemno. Nie możemy pozwolić, żeby zimno i deszcz zatrzymały dzieci w domu.


Krata rządzi

I nie wychodzi nigdy z mody. Szczególnie poszukiwana w zimie, kiedy tak miło jest otulić się ciepłą, grubą i miękką flanelą. W krainie kraty nie ma nudy! Może być drobna, gruba, dwu czy też różnokolorowa… ten wyrazisty, mocny akcent sprawdzi się w każdej stylizacji! Zarówno codziennej: wygodnej, np. na spacer do lasu, wyjściowej: na uroczystą kolację wigilijną oraz jako wygodny strój na piżama party.


Cała rodzina razem

Endo jak co roku przygotowało propozycję stylizacji dla całej rodziny. W kolekcji można znaleźć komplety piżam dla mamy i córki oraz dla taty i syna. Nawet Miś może wystąpić w stroju do kompletu. Wśród akcesoriów bez trudu uda się dobrać pasujące poduszki.


Niebiesko-biały dziki świat

„Nie wywołuj misia z lasu, bo miś miły jest do czasu”. Ta krótka linia przypomina, że gdy my kryjemy się w ciepłych domach, to gdzieś daleko maszerują przez śniegi polarne niedźwiedzie, samotne wilki, dumne orły. Wszystkie są „częścią dzikiego świata”. Kolekcja „Noc polarna” zwraca uwagę na to, że prócz nas na świecie są inne gatunki. Jeżeli nie możemy bezpośrednio o nie dbać, to dbajmy o świat wokół nas.