Witaj na świecie maluszku!

Narodziny dziecka to początek wielkiej przygody. Na dobry początek trzeba skompletować wyprawkę niemowlęcą! Każdego „Synusia mamusi” czy „Córunię tatunia” zaopatrzyć w komplet strojów i akcesoriów, w których wystąpi pierwszy raz przed światem. W kolekcjach Endo „Moja pierwsza szafa” zarówno świeżo upieczeni rodzice, jak reszta rodziny oraz wszyscy znajomi, znajdą gotowe podpowiedzi, co musi się znaleźć w szafie noworodka. Nie można również zapomnieć o najważniejszym prezencie - najlepszym przyjacielu dzieci, Misiu Endo!


Typografia Endo

Litery i cyfry zupełnie oszalały w tym sezonie! Artyści Endo bawią się nimi, tworząc różnorakie kształty, wzory i buźki wyrażające nastrój. Typografia posłużyła do stworzenia misternych deseni i dekoracji kolekcji. A wszystko to utrzymane w magicznej kolorystyce czerwieni, bieli i granatu. Delikatna, miękka bawełna, ozdobiona nadrukami z liter, układających się we wzory sprawia, że każde maleństwo będzie wyglądać ślicznie. Endo zadbało, żeby ubranka były trwałe, wygodne i co najważniejsze: bezpieczne dla delikatnej skóry najmłodszych dzieci.


„Moje nastroje” czy „Uszaci przyjaciele”?

„Moje nastroje” czy „Uszaci przyjaciele”? skrócony tekst: Każdy rodzic wie, że nawet bardzo małe dzieci mają już swoją osobowość. Jedne są spokojne i ciche, inne rozrabiają od pierwszych chwil i nie dają chwili wytchnienia rodzicom. Zarówno dla jednych jak i dla drugich w kolekcjach Endo bez trudu będzie można znaleźć stroje i stworzyć stylizacje oddające charakter dziecka.


„Synuś mamusi” czy „Córunia tatunia”?

…a może raczej „Silna osobowość”? Endo słynie z celnych i sympatycznych haseł. Wybór jest naprawdę duży. Już od pierwszych dni maluszek może manifestować swoje lub rodziców poglądy w zależności od potrzeb czy nastrojów. Zachęcamy do zabawy.