Koszulka z długim rekawem i kapturem dla chłopca, kieszeń ty | Endo
ciemnozielony
Wybierz rozmiar:

mniejsze rozmiary

Coś innego, niedźwiedziego

Szary T-shirt z kapturem i z długim rękawem dla chłopca. O wydłużonej formie, rękawem typu reglan i dwuwarstwowym kapturem z dzianiny w kontrastowym kolorze. Z przodu kieszeń typu kangur, gotowa pomieścić wiele dziecięcych skarbów. Starannie wykończony kontrastową lamówką przy szyi. Z przodu i na rękawie nadruk nawiązujący do motywu jednej z kolekcji Endo. Autorem grafiki jest nieoceniony Paweł Cwalina, który w swoich energicznych ilustracjach pozostaje wierny pędzlowi, tuszowi i akwareli.

Delikatna tkanina

W trosce o komfort Twojego dziecka dbamy o to, żeby materiały użyte do produkcji naszych ubrań były jak najlepszej jakości. W skład dzianiny, z której wykonana jest koszulka wchodzi 90% bawełny i 10% wiskozy, dzięki czemu materiał nie krępuje ruchów i Twoje dziecko może bez przeszkód wyruszyć na odkrywanie świata.

Szeroka gama rozmiarów

W Endo wiemy, że niełatwo sprostać temu, jak szybko rosną dzieci. Te aktywne i pełne energii potrzebują więc, indywidualnych odpowiedzi na ich potrzeby. Żeby ubranie było komfortowe i wygodne w noszeniu, musi być dopasowane do wzrostu i wieku dziecka. Znajdźcie odpowiedni model pośród rozmiarów 134, 140, 146, 152 i 158-164.

Podstawowy element garderoby

Wygodna koszulka to dla chłopca podstawowy element szafy, niezależnie od pory roku. Chcemy, żebyście Ty i Twoje dziecko czuli się w Endo dobrze, dlatego naszą ofertą rozwiązujemy poranne dylematy ubraniowe. T-shirt sprawdzi się na wiele okazji, w szkole, na wycieczce, czy podczas wizyty w kinie. Dobierzcie do niego dół i ruszajcie w świat pełen wyzwań.

Skład
90% bawełna, 10% wiskoza (gramatura 160 g/m2)
sposób konserwacji

NIEDŹWIEDZIE TROPY

 

Stali klienci Endo wiedzą, że jest nam bliska idea ekologicznego myślenia oraz życia w poszanowaniu przyrody i najbliższego otoczenia. Dlatego co roku w Endo ukazuje się linia dedykowana zwierzakom „na poważnie”. Tym razem jest to Ursus Arctos - to nazwa łacińska podgatunku niedźwiedzia brunatnego, tego misia, który zamieszkuje całą Euroazję, w tym nasze góry i lasy. Z kolekcji nie tylko dowiecie się jak duży potrafi być taki miś, ile może ważyć i ile lat przeżyć, ale przede wszystkim żeby traktować go bardzo poważnie. „Nie wywołuj misia z lasu, bo miś miły jest do czasu”. Kolekcja ta, jest w modnej, ciepłej kolorystyce miodowej musztardy, klasycznego bordo i ciemnej zieleni. Grafiki, stosownie do tematu, to rycinowe ilustracje zmiękczone efektem miłego, flockowego nadruku i supełkowego haftu. Zobacz całą kolekcję.

  • wydłużona forma t-shirta z kapturem, długi rękaw typu reglan, rękawy i kaptur z dzianiny w kontrastowym kolorze, kaptur z dwóch warstw dzianiny
  • z przodu kieszeń typu kangur
  • wykończenie kontrastową lamówką przy szyi (ukryty szew)
  • nadruk z przodu i na rękawie

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie