Krótkie spodenki jeansowe dla chłopca, 9-13 lat | Krótkie | | Endo
✂ WYPRZEDAŻ ✂

Krótkie spodenki jeansowe dla chłopca, 9-13 lat C03K534_1

69.90 zł 49.90 zł
JASNY NIEBIESKI
Wybierz rozmiar:

  • klasyczna forma krótkich spodni z prostą nogawką, z przodu imitacja rozporka, z tyłu karczek
  • w talii guma obszyta tkaniną, szlufki, z przodu zapięcie na napę
  • z przodu i z tyłu praktyczne kieszenie
  • sznurek w talii w kontrastowym kolorze
  • z tyłu skórka z logo

Wygodny krój

Krótkie, jeansowe spodenki dla chłopca. O klasycznej formie z prostą nogawką, z imitacją rozporka z przodu, oraz karczkiem z tyłu. W talii guma obszyta tkaniną, szlufki oraz zapięcie na napę z przodu. Z przodu i z tyłu praktyczne kieszenie gotowe pomieścić wiele dziecięcych skarbów. W talii sznurek i skórka z logo z tyłu.

Dla każdego chłopca

Fason odpowiedni do szkoły lub na wakacyjne okazje. Idealny dla chłopca ceniącego wygodę, który lubi wyglądać dobrze i czuć się swobodnie. Spodenki dostępne w szerokiej gamie rozmiarów – 134, 140, 146, 152, 158 lub 164, więc z powodzeniem można dobrać model odpowiadający indywidualnym potrzebom dziecka.

Na wiele okazji

Wygodne spodnie to obowiązkowy element szafy aktywnych dzieci, które podczas lata i wakacji potrzebują komfortowego stroju. Czy to na spacer, czy rodzinny obiad, na rower, czy wycieczkę, sprawdzą się doskonale. Świetna alternatywa dla bardzo formalnych strojów.

ALE KOSMOS!

Coraz cieplejsze wieczory zachęcają by patrzeć rozgwieżdżone niebo, marzyć i szukać na nim przygód. Na spadające latem gwiazdy trzeba jeszcze poczekać, ale wyobraźnia nie zna granic -to w Endo wszystkim wiadomo! By poćwiczyć brak praw grawitacji podróż w kosmos można odbyć na kolorowych balonach, by odnaleźć i eksplorować idealny układ –a takim jest jedynie układ słoneczny , by spotkać kosmitę –a przecież wszyscy jesteśmy kosmitami , by wreszcie móc patrząc na to wszystko móc powiedzieć ALE KOSMOS!!!

Grafiki są kolorowe i wyraziste z zabawnymi tekstami, tak charakterystycznymi dla Endo.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie