Kurtki przejściowe - Wiosna - Lato 2019 | | Endo

Kurtki przejściowe - Wiosna - Lato 2019

kurtki wiosenne dla chłopca

Kurtki przejściowe dla chłopca

WIOSNA - LATO 2019

Na chłodniejsze dni, deszczowe wiosenne spacery, letnie wędrówki w górach i szkolne wycieczki. Kurtki wiosenne dla dzieci endo. ochronią Twoje dziecko przed zimnem i deszczem.

 

Lekko ocieplana kurtka wiosenna dla chłopca

ocieplana kurtka dla chłopca

Sportowa lekko ocieplana kurtka chłopięca

Sportowa, lekko ocieplana kurtka będzie idealna na wiosnę, wczesną jesień i letnie wycieczki w góry. Kaptur zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem a odblaski zagwarantuja bezpieczeństwo po zmroku. Kurtka zapinana jest na suwak, posiada dwie przednie kieszenie. Kontrastowe wykończenie ładnie ożywia a zabawnym elementem jest tylni odblask w formie napisu z tekstem "Widzę Cię, a ty mnie?"

Zobacz tę kurtkę w rozmiarze:

kurtka przejściowa dla chłopca

Parki wiosenne dla chłopców

Klasyczny krój

Klasyczna parka z kapturem dla chłopca to idealna kurtka przejściowa. Krój parki jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno na spacerze jak i na bardziej elegancką okazję.

Ochrona przed zimnem i chłodem

Dzięki kurtce chłopiec nie zmarznie podczas chłodniejszych dni. Materiał jest wodoodporny i szybko schnie, będąc zabezpieczeniem podczas wiosennych mżawek.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze kurtki dla dzieci posiadają elementy odblaskowe, dzięki którym nasza pociecha będzie dobrze widoczna po zmroku.

Komfort i zabawa

Kolorystyka kurtek to piękne chłopięce kolory: granat i khaki. Rozweselają je kolorowe, zabawne grafiki na plecach z tekstem "Wszystko mam pod kontrolą".

Kolorystyka:
granat, zieleń khaki
Właściwości:
wodoodporna
Sezon:
wiosna-jesień
Rozmiary:
104 - 164
granatowa parka dla chłopca

Parka przejściowa - granatowa

Dzięki pięknemu granatowemu kolorowi i krojowi ta kurtka sprawdzi się nie tylko podczas zabawy na dworze, ale również przy bardziej formalnych okazjach i podczas wyjść szkolnych. Duże kieszenie na napy zapewnią dziecku schowek na telefon czy inne chłopięce gadżety. Ciekawym akcentem jest wesoła grafika z tyłu kurtki z ilustracją grafitti.

Zobacz tę kurtkę w rozmiarze:

zielona parka dla chłopca

Parka przejściowa - khaki

Klasyczna przejściowa parka dla chłopców, na chłodniejsze spacery i wycieczki szkolne. Przedłużony tył i kaptur ochronią dziecko przed zimnem i deszczem, a odblaski zapewnią bezpieczeństwo po zmroku. Duże, praktyczne kieszenie na napy przydadzą sie do schowania skarbów zebranych podczas wiosennych spacerów.

Zobacz tę kurtkę w rozmiarze:

przeciwdeszczowa parka dla chłopca
kurtki chłopiece przeciwdeszczowe

Parka ortalionowa granatowa

W tej kurtce nie straszny wiatr, deszcz ni mrok. Przeciwdeszczowa tkanina i kaptur ochronią przed ulewą, przedłużany tył przed chłodem a odblaski rozlokowane w strategicznych miejscach przed samochodami po zmroku. Pomarańczowa podszewka ożywia ciemny granat wiatrówki. Na plecach znajduje się zabawny odblaskowy napis "Stop nudzie".

Zobacz tę kurtkę w rozmiarze: