Razem możemy więcej!

II edycja akcji „Razem możemy więcej” ruszyła!

Jak można pomóc?

Kupując koszulki ze specjalnej, limitowanej kolekcji na www.endo.pl. Koszulki „Razem Możemy Więcej” są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny – od niemowlęcego body po duże rozmiary dla dorosłych. Możemy kupić je dla siebie, obdarować najbliższych, a także zarażać chęcią pomagania innych.

Pokażmy innym, że pomaganie nie musi być trudne!

Nasza współpraca z Fundacją Spełnionych Marzeń rozpoczęła się wiele lat temu. Przez ten czas ciągle ewoluowała i nabierała tempa, czego efektem jest akcja charytatywna „Razem Możemy Więcej”. Właśnie ruszamy z II edycją projektu! Polega on na sprzedaży limitowanej kolekcji koszulek, z której całkowity zysk zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń. Po raz drugi, ambasadorką kampanii jest Magdalena Różczka. Akcję, jak co roku, wspierają inne polskie gwiazdy, m.in.: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Katarzyna Bujakiewicz, Andżelika Piechowiak.

Aktualności

Inauguracja akcji na Warsaw Fashion Street 2017

Pokazy kolekcji ENDO z udziałem podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń od kilku lat stały się już stałym elementem imprezy Warsaw Fashion Street. Tym razem, zamiast prezentacji bieżącej linii, zaprezentowaliśmy premierową odsłonę najnowszej kolekcji koszulek z hasłem „Razem możemy więcej”. Jak co roku, do akcji przyłączyły się znane gwiazdy, które wystąpiły w wyjątkowej roli. Wraz z podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń, zaprezentowali się na wybiegu, prezentując tym samym wyjątkową edycję koszulek.

W tym roku w pokazie wzięli udział m.in.: Magdalena Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Szymon Majewski, Andżelika Piechowiak, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Daria Widawska, Conrado Moreno, Adi Kowalski, Tomasz Ciachorowski oraz Miss Polonia 2016 – Izabella Krzan. Zaś Majka Jeżowska wystąpiła ze specjalnym koncertem dla dzieci.

Statuetka Partnera Marzeń dla Endo od Fundacji Spełnionych Marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbyła się uroczysta gala z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych Marzeń. Wydarzenie to było także okazją do wyróżnienia wszystkich ludzi dobrego serca, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorych onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się także marka ENDO. Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

15. urodziny Fundacji były wyjątkową okazją do spotkania z podopiecznymi Fundacji, ich bliskimi oraz tymi, którzy od lat, razem z Fundacją, tworzą magię na oddziałach onkologicznych, spełniając dziecięce marzenia. Nie zabrakło chwil wzruszenia. Wśród wręczających wyróżnienia, statuetki i medale Fundacji pojawili się jej podopieczni, a także gwiazdy od dawna wspierające działania, jak Szymon Majewski, Doda czy Mateusz Damięcki.

Geneza akcji

Endo to marka o dzieciach i dla dzieci. Z pasją tworzymy ubranka dla najmłodszych, dlatego dziecko zawsze pozostaje w centrum naszej uwagi. Uśmiech na buziach oraz szczęśliwe oczy dzieci, są dla nas największą nagrodą. Takie reakcje uświadamiają nam, że warto pomagać. ENDO od lat chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom i aktywnie wspiera Fundację Spełnionych Marzeń. Nasze drogi zetknęły się ze sobą wiele lat temu, przy okazji współpracy przy Warsaw Fashion Street.

Akcja charytatywna „Razem Możemy Więcej” to przedsięwzięcie w ramach inicjatywy "Odkrywamy talenty" prowadzonej cyklicznie przez ENDO od wielu lat. Dotychczas współpracowaliśmy z Szymonem Majewskim, Kayah, Przemkiem Saletą czy Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie jest to Magdalena Różczka. Poprzednia edycja zakończyła się ogromnym sukcesem, udało nam się zebrać blisko 100 tys. zł. W tym roku pragniemy pobić poprzedni rekord, aby jeszcze więcej dzieci mogło spełniać swoje marzenia pod skrzydłami Fundacji Spełnionych Marzeń.

Wspierają nas gwiazdy