Endo rysunek
Endo słońce

Razem możemy więcej!

II edycja akcji „Razem możemy więcej” ruszyła!

Jak można pomóc?

Kupując koszulki ze specjalnej, limitowanej kolekcji na www.endo.pl. Koszulki „Razem Możemy Więcej” są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny – od niemowlęcego body po duże rozmiary dla dorosłych. Możemy kupić je dla siebie, obdarować najbliższych, a także zarażać chęcią pomagania innych.

Pokażmy innym, że pomaganie nie musi być trudne!

Nasza współpraca z Fundacją Spełnionych Marzeń rozpoczęła się wiele lat temu. Przez ten czas ciągle ewoluowała i nabierała tempa, czego efektem jest akcja charytatywna „Razem Możemy Więcej”. Właśnie ruszamy z II edycją projektu! Polega on na sprzedaży limitowanej kolekcji koszulek, z której całkowity zysk zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń. Po raz drugi, ambasadorką kampanii jest Magdalena Różczka. Akcję, jak co roku, wspierają inne polskie gwiazdy, m.in.: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Katarzyna Bujakiewicz, Andżelika Piechowiak.

Endo
Endo heart

Aktualności

Inauguracja akcji na Warsaw Fashion Street 2017

Endo inauguracja akcji

Pokazy kolekcji ENDO z udziałem podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń od kilku lat stały się już stałym elementem imprezy Warsaw Fashion Street. Tym razem, zamiast prezentacji bieżącej linii, zaprezentowaliśmy premierową odsłonę najnowszej kolekcji koszulek z hasłem „Razem możemy więcej”. Jak co roku, do akcji przyłączyły się znane gwiazdy, które wystąpiły w wyjątkowej roli. Wraz z podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń, zaprezentowali się na wybiegu, prezentując tym samym wyjątkową edycję koszulek.

W tym roku w pokazie wzięli udział m.in.: Magdalena Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Szymon Majewski, Andżelika Piechowiak, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Daria Widawska, Conrado Moreno, Adi Kowalski, Tomasz Ciachorowski oraz Miss Polonia 2016 – Izabella Krzan. Zaś Majka Jeżowska wystąpiła ze specjalnym koncertem dla dzieci.

Endo inauguracja akcji

Statuetka Partnera Marzeń dla Endo od Fundacji Spełnionych Marzeń

Endo statuetka partnera marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbyła się uroczysta gala z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych Marzeń. Wydarzenie to było także okazją do wyróżnienia wszystkich ludzi dobrego serca, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorych onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się także marka ENDO. Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

15. urodziny Fundacji były wyjątkową okazją do spotkania z podopiecznymi Fundacji, ich bliskimi oraz tymi, którzy od lat, razem z Fundacją, tworzą magię na oddziałach onkologicznych, spełniając dziecięce marzenia. Nie zabrakło chwil wzruszenia. Wśród wręczających wyróżnienia, statuetki i medale Fundacji pojawili się jej podopieczni, a także gwiazdy od dawna wspierające działania, jak Szymon Majewski, Doda czy Mateusz Damięcki.

Endo inauguracja akcji

Geneza akcji

Endo akcja charytatywna

Endo to marka o dzieciach i dla dzieci. Z pasją tworzymy ubranka dla najmłodszych, dlatego dziecko zawsze pozostaje w centrum naszej uwagi. Uśmiech na buziach oraz szczęśliwe oczy dzieci, są dla nas największą nagrodą. Takie reakcje uświadamiają nam, że warto pomagać. ENDO od lat chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom i aktywnie wspiera Fundację Spełnionych Marzeń. Nasze drogi zetknęły się ze sobą wiele lat temu, przy okazji współpracy przy Warsaw Fashion Street.

Akcja charytatywna „Razem Możemy Więcej” to przedsięwzięcie w ramach inicjatywy "Odkrywamy talenty" prowadzonej cyklicznie przez ENDO od wielu lat. Dotychczas współpracowaliśmy z Szymonem Majewskim, Kayah, Przemkiem Saletą czy Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie jest to Magdalena Różczka. Poprzednia edycja zakończyła się ogromnym sukcesem, udało nam się zebrać blisko 100 tys. zł. W tym roku pragniemy pobić poprzedni rekord, aby jeszcze więcej dzieci mogło spełniać swoje marzenia pod skrzydłami Fundacji Spełnionych Marzeń.

Endo akcja charytatywna

Wspierają nas gwiazdy