Strefa dziecka | Zabawki dla najmłodszych | Chodziki | Endo
✂ WYPRZEDAŻ ✂

Chodziki

Kategorie:

Chodzik dla dziecka będzie w sam raz zawsze wtedy, gdy rodzic zechce zadbać o motorykę swojej pociechy, która dopiero co stawia pierwsze kroki. Producenci tego typu rozwiązań dbają o to, aby atrakcyjna kolorystyka i przemyślane kształty przyciągały dziecięcą uwagę na dłużej. Chodzik niemowlęcy to zabawka edukacyjna, która oprócz wsparcia w nauce chodzenia poprawia małą motorykę. Produkt tego typu może być dodatkowo wyposażony w tor-zjeżdżalnię, sorter, obracane i przesuwne elementy oraz koła zębate.

Ciekawie prezentuje się również chodzik z siedziskiem dla dziecka, który ma miejsce do odpoczynku dla malucha. Tego rodzaju pomoce wspierają malucha w eksploracji pomieszczeń domowych oraz w nauce chodzenia. Opcja swobodnej regulacji wysokości umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie chodzika do aktualnego wzrostu dziecka. Z kolei komfortowe siedzisko wyposażone w podwyższone oparcie wspiera utrzymanie prawidłowej postawy. Uwagę dziecka przyciąga szczególnie kolorowy pulpit interaktywny, który wydaje dźwięki i emituje światło. Koła chodzika, za sprawą gumowania, są w pełni bezpieczne dla powierzchni podłogi, po której się poruszają. To z pewnością doskonała wiadomość dla rodziców.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że nowoczesne chodziki dla najmłodszych są dopracowane pod względem wizualnym, ciesząc oko i skutecznie przykuwając uwagę małych odbiorców. Motywy wyścigówek, ale też uroczych zwierzątek, w tym kotków, na pewno skradną serce niejednego szkraba!

 

 

 

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie