Wirtualny Album Pokoleń Endo:
tradycje rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie

Podziel się z nami swoimi rodzinnymi tradycjami
i dostań darmowego BEZPŁATNEGO e-booka
z papierowymi grami i zabawami!

Zamieszczone przez Was materiały opublikujemy na w naszym Wirtualnym Albumie Pokoleń, a dodatkowo każde zgłoszenie wygrywa!

Rodzina w życiu każdego dziecka pełni bardzo ważną rolę. Dzięki temu, że maluch spędza z nią czas, może uczyć się wielu mądrości życiowych oraz słuchać ciekawych, śmiesznych, albo wręcz mrożących krew w żyłach opowieści rodzinnych! Międzypokoleniowe wartości są niezwykle ważne i warto je pielęgnować. Dlatego tworzymy specjalną przestrzeń, w której możesz podzielić się własnymi historiami, zdjęciami, cytatami
i wszystkim tym, co uważasz za ważne i godne spisania. Wraz ze swoją pociechą możecie wspólnie zastanowić się, jakie wartości, dykteryjki, czy przedmioty rodzinne powinny u Was koniecznie przetrwać następne pokolenia. Może macie wspaniały przepis na sernik, który wędruje przez ręce wszystkich Waszych cioć i babć? Babcine sposoby na usunięcie plamy z koszuli? Może chcecie podzielić się zdjęciem wspaniałego misia, który jest już trochę przetarty i ma oczko z guzika, ale witał już na świecie Waszego pradziadka, dziadka i tatę? Jakie powiedzenie jest Waszym ulubionym, które zawsze chętnie powtarzacie? A może w Waszej rodzinie krąży ciekawa historia, którą opowiadacie przy stole za każdym razem, kiedy się widzicie? Porozmawiajcie o tym razem, poprzeglądajcie zdjęcia, zróbcie prawdziwą burzę mózgów i weźcie udział w konkursie!  Zamieszczone przez Was materiały opublikujemy na naszym Wirtualnym Albumie Pokoleń, a dodatkowo każde zgłoszenie wygrywa!  Nagrodą gwarantowaną jest e-book „Gry i zabawy na papierze”, który dostaniesz na swoją skrzynkę zaraz po wypełnieniu formularza:

E-book zawiera aż 4 rodzaje gier – to prawie 30 stron pełnych zabawy!

Co więcej, dla najlepszych autorów zgłoszeń czekają dodatkowe nagrody.

Nagrody Endo

10

T-shirtów dziecięcych

10

T-shirtów dorosłego

10

Misiów w ubrankach

3 x 300 PLN

na zakupy w Endo.pl

Weź udział w konkursie o tradycjach rodzinnych – prześlij swoje zgłoszenie!

Tu jest miejsce na Twoją historię!