Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły

Dziecięcy styl inspirowany wszechświatem – Kosmiczna kolekcja ubrań dla chłopców i dziewczynek

Pełen tajemnic wszechświat od najmłodszych lat fascynuje nas i urzeka swoim pięknem. Nocne niebo pełne gwiazd, które obserwujemy z podwórka, rozbudza w młodych umysłach nieskończoną ciekawość i chęć odkrywania niezbadanych przestrzeni i największych zagadek życia. Dzieci, z ich nieograniczoną wyobraźnią patrząc w gwiazdy widzą znacznie więcej niż dorośli. Dla nich wszechświat usiany jest odległymi światami, nieodkrytymi cywilizacjami i fantastycznymi przygodami i od najmłodszych lat fascynuje je i inspiruje do nauki, kreatywności i zabawy. 

Zapraszamy do fantastycznego świata kosmosu w kolekcjach Endo, gdzie fantazja łączy się z modą inspirując maluchy do odkrywania nieskończonych przestrzeni zarówno w kosmosie jak i w swojej wyobraźni.

 

Kosmiczne inspiracje w kolekcji ubrań dziecięcych Endo 2023

Niebo pełne gwiazd, nieskończona przestrzeń i tajemniczość kosmicznej nieskończoności – od lat intrygują nie tylko astronautów i astronomów, ale także tych, którzy marzą o nieosiągalnym. Dlaczego by nie przenieść tego fascynującego świata bezpośrednio do garderoby Twojego dziecka? 

Koszulki z jesienno-zimowej linii Endo to nie tylko praktyczne ubrania, ale także zbiór zabawnych ilustracji inspirowanych kosmosem oraz żartobliwych tekstów i ciekawostek

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi
Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi

Kosmos dla odważnych – kolekcja koszulek dla chłopca.

Stawiając pierwsze kroki w planetarium, Twoja pociecha ubrana w koszulkę z rysunkowym astronautą trzymającym lody, gdzie każda gałka to inna planeta, od razu stanie się częścią tego kosmicznego świata a ciekawostka nadrukowana na koszulce może stać się początkiem fascynującej rozmowy.

Hasło na t-shircie z rakietą – “To jakaś farsa, ja już dawno zdobyłem Marsa” będzie idealnym towarzyszem dla małego eksploratora podczas jego przygód na podwórku, z kolei porwany przez UFO dinozaur z hasłem “Dinozaury nie wymarły”, na koszulce z długim rękawem dla chłopca, to zabawna interpretacja historii naszej planety.

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi
Dla tych, którzy marzą o lataniu w kosmosie, kolekcja chłopięca oferuje ilustrację astronauty, który zamiast tradycyjnego pojazdu, wybrał deskorolkę jako środek transportu. Bo przecież w kosmicznej przestrzeni wszystko jest możliwe! Tego typu nadruki są nie tylko modne, ale także inspirują dzieci do rozwijania kreatywności i orbitowanie myślami poza przyjęte schematy i reguły.

Kot w kosmosie – kolekcja koszulek dla dziewczynki

Dziewczynki nie są w tyle! Koci astronauci z kolekcji dla dziewczynek to coś więcej niż zwykłe ilustracje. Mała astronautka może bawić się w kosmiczne podboje w koszulce, na której kot ma na głowie akwarium z rybkami zamiast kasku kosmicznego. 

A może spodobają jej się bardziej brokatowe złote koty spacerujące po gwiazdach, które dodadzą blasku każdej przygodzie? Uroczy wzór wraz z hasłem “Mam gwiazdkę z nieba już nic mi nie trzeba” zaprasza dziewczynki do fantazjowania o kosmicznych przygodach i spełnianiu marzeń.

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi
Napis „Myślę o kosmosie i mam wszystko w nosie” na koszulce z długim rękawkiem dla dziewczynki i zabawnym kotem astronautą idealnie oddaje beztroskie dzieciństwo, ale i buntownicze zapędy młodych dziewcząt, które uwielbiają stawiać na swoim i jak koty chodzić własnymi ścieżkami. 

Kosmos na jesienne i zimowe dni – praktyczna kolekcja ubrań dla dzieci na sezon Jesień-Zima 2023

Ubrania z kolekcji kosmicznej dla dziewczynek i chłopców są praktyczne niczym kombinezon astronauty. Podstawą kolekcji są t-shirty z długim rękawem idealne na co dzień podczas zimniejszych pór roku. Takie koszulki są także idealną warstwą w stylizacji na cebulkę. Prosty krój i oddychająca, przyjemna w dotyku bawełna zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów.

W kolekcji nie zabrakło też ciepłych bluz, które będą idealne dla małych astronomów podczas wieczornych obserwacji nieba. 

Chłopcy mogą wybierać wśród granatowych rozpinanych bluz inspirowanych NASA z nawiązującym do najsławniejszej agencji kosmicznej hasłem “Kosmos czeka na NAS” lub bluz wkładanych przez głowę np. z kulą ziemską i napisem “Nasłuchuje głosu z kosmosu”.

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi
Dziewczynka będzie zachwycona zakładaną przez głowę żółtą bluzą z kapturem, z czarnym niczym czarna dziura, puchatym kotem na froncie lub różową bluzą rozpinaną z sylwetką granatowego, kosmicznego kota.

Góry uzupełnione są przez praktyczne spodnie i legginsy. Chłopcy znajdą wśród nich zarówno spodnie dresowe jak i wygodne joggersy z kieszeniami cargo a dziewczynki będą mogły zaprezentować się w pięknych spodniach dresowych z odstającymi z boku uszkami kota lub w wygodnych legginsach ze złotymi i srebrnymi nadrukami na kolanach, przedstawiającymi kocie łapki i mordki.

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi

Barwy kosmosu rozpalające wyobraźnie

Ubranka z kolekcji kosmicznej idealnie wpisują się w aurę jesiennych i zimowych dni, kiedy słońce szybko zachodzi a na niebie zaczynają królować gwiazdy i księżyc. Kolorystyka kolekcji skupia się wokół tajemniczego granatu, pełnego magnetyzmu i głębi. Zawiera także piękne barwy mgławic: niebieski, fioletowy i różowy. Intensywno żółto-pamarańczowa barwa niektórych koszulek oraz złote wykończenie nadruków nie tylko przełamują zimną kolorystykę kolekcji, ale także symbolizują światło odległych gwiazd i kosmiczne wybuchy. 

Powrót do szkoły to spotkania z przyjaciółmi

Kolekcje „Kot w kosmosie” i „Kosmos dla odważnych”to więcej niż ubrania. To wyjątkowy sposób, by połączyć pasje młodych odkrywców z modą. Niech kosmiczne przygody rozpoczną się już dzisiaj, w ubrankach, które inspirują do marzeń i odkryć.