Home Concept w Nowej Odsłonie – Odkryj inspirujące Centra Wnętrzarskie w Katowicach i Warszawie!

Co łączy markę modową ze światem wnętrz?

Wnętrza podobnie jak moda, są odbiciem charakteru człowieka, niosą ładunek emocjonalny, który oddziałuje na nasze zmysły oraz nastrój. Zarówno wybierając ubrania, jak i aranżując wnętrza, jesteśmy w stanie pokazać, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Wnętrza pozwalają nam eksperymentować, odkrywać nowe pomysły i odnajdywać naszą pasję do tworzenia piękna wokół nas. Nasz dom to nie tylko przestrzeń, w której przebywamy, ale także miejsce, które nas definiuje i inspiruje.

Marka Endo przedstawia partnerską markę wnętrzarską – Home Concept. Łączy je wspólna idea kształtowania gustu, wrażliwości na piękno i inspiracji do wyrażania siebie. Podobnie jak w ubraniach Endo, które niosą radość i pozwalają nam podkreślić indywidualność, tak samo w przestrzeni domowej pragniemy czuć się dobrze i swobodnie, więc poszukujemy elementów, które będą odzwierciedlały nasz styl życia – a to wszystko znajdziemy pod jednym dachem w Home Concept.

Home Concept: Twoje Miejsce Inspiracji

Home Concept to wyjątkowe miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzeba do urządzenia wymarzonego domu. Zlokalizowany w dwóch miastach, Warszawie oraz Katowicach, unikalny koncept oferuje dziesiątki salonów z szeroką gamą produktów do łazienek, kuchni, sypialni, salonu, pokoju dziecka, ogrodu i nie tylko. Pod jednym adresem można znaleźć wszystko by kompleksowo wyremontować, wyposażyć i urządzić swoje mieszkanie.

Odkryj pełną ofertę i inspiracje od Home Concept –> homeconcept.com.pl 

Wnętrza to nie tylko estetyka, ale cała gama dodatkowych wrażeń, jak zapach, oświetlenie, akustyka, które wpływają na nasze zmysły i postrzeganie całości. Home Concept wie, że klienci szukają czegoś więcej niż standardowych produktów, dlatego znajdziesz tu wyselekcjonowane, unikatowe propozycje, a także możliwość sprowadzenia na indywidualne zamówienie. Zarówno galeria wnętrz w Warszawie, jak i park aranżacji wnętrz w Katowicach dostarczą nie tylko nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań, ale również inspirują do kreowania pięknych, spersonalizowanych wnętrz. Oba miejsca przeszły ostatnio metamorfozę, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby wymagających klientów.

Galeria Wnętrz Home Concept w Warszawie 

Galeria Wnętrz Home Concept w Warszawie to jedyne miejsce w stolicy, w którym w blisko 50. salonach można znaleźć kompleksowe rozwiązania dedykowane wyposażeniu wnętrz. To miejsce, gdzie na ponad 7000 m2, produkty najwyższej jakości spotykają się z wyselekcjonowanym designem. Znajdziemy tu między innymi podłogi drewniane, płytki, drzwi, schody, grzejniki, kominki, meble na wymiar, oświetlenie oraz dekoracje. Wszystko z usługą doradztwa, montażu, przy wsparciu doświadczonych projektantów wnętrz.

Home Concept inspiruje swoich klientów do poznawania nowych stylów, producentów i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, ale jednocześnie zachęca do poszukiwania własnych koncepcji i wyrażania poprzez przestrzeń własnej osobowości. „Uniwersalne piękno nie istnieje, bowiem każdy z nas posiada swój unikatowy styl, a w Home Concept wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeżeli nie trzymamy się sztywno obowiązujących zasad oraz trendów i nie boimy się eksperymentowania, aranżacja wnętrza staje się sztuką.” – mówi znana ilustratorka Anna Glik, autorka serii kolaży, stworzonych w ramach najnowszej komunikacji wizerunkowej centrum. Home Concept udowadnia, że sztuka kryje się w naszej codzienności, w naszych domach i sklepach, w których robimy zakupy. Jeśli nie patrzymy tylko na funkcjonalność wnętrza, ale zaczynamy je postrzegać jako przestrzeń, którą możemy wypełniać własnymi pomysłami i swobodą.

Odkryj Galerię Wnętrz w Warszawie –> Home Concept Warszawa

Rozbudowa Home Concept Design Park w Katowicach

Katowicki Home Concept Design Park to niezaprzeczalnie najważniejsze miejsce na Śląsku dla osób remontujących i urządzających domy oraz mieszkania. Blisko 15 tysięcy m2 inspiracji i najlepszego designu zapewnia najszerszą i najbardziej kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz w tym regionie. To miejsce, gdzie najnowsze trendy spotykają się z ponadczasową klasyka i dodatkami premium, a wzornictwo użytkowe łączy się z prawdziwą sztuką.

Ostatnio katowicki kompleks został powiększony o dodatkowe 3200 m2, a pozostała część przeszła gruntowną metamorfozę. Nowy budynek, elewacje oraz witryny zyskały nowoczesny i spójny wygląd, a korzystanie z parku aranżacji wnętrz  i zwiedzanie ekspozycji stało się jeszcze przyjemniejsze. Co ważne, centrum rozbudowało ofertę o nowe wnętrzarskie marki. Obok dotychczasowych salonów, jak Maxfliz, pojawiły się nowe showroomy: Komfort Home, Mera, Dion i IWC Home. Swoje butiki otworzyło także GMO Studio, Bizzarto oraz Fachowiec. W rezultacie Home Concept Design Park to już ponad kilkadziesiąt punktów z obszerną ofertą wyposażenia.

Odkryj park aranżacji wnętrz w Katowicach – Home Concept Design Park Katowicach

Oaza designu i natury

W rozbudowę Home Concept Design Park w Katowicach wpisano także rewitalizację sąsiadującej Alei wiekowych Kasztanowców. Dotąd ogrodzona i niedostępna, dziś zaprasza do relaksu, wyciszenia oraz chwili natchnienia podczas poszukiwania wnętrzarskich inspiracji w Home Concept. „W czasach, gdy betonowe place i miejskie inwestycje odbierają nam zieleń, my chcieliśmy pójść w poprzek powszechnym praktykom. Nasz Park ma kwitnąć tak samo żywymi roślinami jak i inspiracjami dla wnętrz” – podkreśla Krzysztof Kołaszewski, właściciel marki Home Concept.

Profesjonalna pomoc i doradztwo

Home Concept czerpie z ponad 20-letniego doświadczenia na rynku. W obu kompleksach – w Katowicach i w Warszawie – czeka na klientów zespół doświadczonych ekspertów gotowych służyć pomocą i radą. W salonach można skorzystać z profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz montażu. Zaś na osoby, które dopiero planują nowy dom czy mieszkanie czekają specjaliści od projektowania wnętrz.

 

W Home Concept poznasz najnowsze trendy, inspirujące pomysły i najwyższej jakości produkty. To miejsce, gdzie wyszukane wzornictwo spotyka się z komfortem, a marzenia o pięknych wnętrzach stają się rzeczywistością. Obie galerie oferują kompleksową gamę produktów i usług, które pozwolą stworzyć unikalne, spersonalizowane wnętrze i dostarczą inspiracji na lata.

Odkryj bogactwo oferty Home Concept i stwórz wnętrza, które będą odzwierciedlać Twój styl i osobowość. Dowiedź się więcej –> Home Concept