Konkurs wakacyjny - Spakuj ENDO na Wakacje - Ponad 50 nagród do wygrania!

Konkurs ważny: 25.07 - 21.08

Czas na wakacyjny konkurs dla całej rodziny!

Wakacje, lato, słońce, plaża – to czas, na który czekamy przez cały rok. To również odpowiedni moment aby zaplanować niezapomnianą podróż i wypoczynek! A co, gdybyśmy mogli zabrać ulubione ubrania i akcesoria Endo ze sobą? Zapraszamy Was do udziału w naszej wakacyjnej zabawie – „Spakuj Endo na Wakacje”! Konkurs wakacyjny potrwa przez najbliższy miesiąc, dlatego przygotowaliśmy dla Was nie jedno, a cztery proste zadania, a także aż 50 nagród do wygrania!

W ramach konkursu, co tydzień we wtorek, będziemy publikować nowe pytanie. Każdy tydzień to inny temat, odrębne rozstrzygnięcie i kolejna szansa na nagrody.

Najbardziej intrygujące, kreatywne, ciekawe lub zabawne odpowiedzi nagrodzimy co tydzień bonami oraz upominkami od Endo.pl, wejściowkami dla całej rodziny 2+2 do JURAPARK Bałtów oraz zestawami kosmetyków od Delia i Cameleo.

Odpalamy wakacyjne marzenia, pakujemy Endo i wyruszamy na przygodę!

ZACZYNAMY!

TYDZIEŃ IV – 15 – 21.08 – IV ZADANIE KONKURSOWE PONIŻEJ

Grafika z misiem endo informująca o rozdaniu na instagramie.

TYDZIEŃ IV –  SPAKUJ ENDO NA CITY BREAK, czyli miejską wycieczkę!

Czas trwania konkursu – 15-21.08.2023

Po dalekich wojażach, czas wrócić na ziemię. 🙂 Na zakończenie konkursu przenosimy się do miejskiej dżungli! Wyobraźcie sobie, że wybieracie się na zwiedzanie dowolnej metropolii. Które ubrania ENDO wybierzecie, aby zaskoczyć niebanalnym, miejskim stylem? Zainspirujcie się propozycjami z najnowszej kolekcji jesień/zima lub pozostałymi liniami na www.endo.pl i wytypujcie, które ubranie będzie idealne na wakacje w mieście.
Najbardziej intrygujące, kreatywne lub zabawne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Co tydzień czeka na Was 14 nagród!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • Odpowiedzieć na pytanie: Co z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na City Break, czyli miejską wycieczkę??
 • Dla FB: Opublikować link z wybranym produktem  w komentarzu pod postem konkursowym na naszym oficjalnym profilu Facebook i KRÓTKO UZASADNIĆ wybór lub
 • Dla IG: Skomentować post i wysłać link z wybranym produktem oraz krótkie uzasadnienie w wiadomości prywatnej na nasz profil na Instagramie www.instagram.com/endo.pl
 • Polubić/Zapisać/Skomentować post konkursowy na facebooku lub instagramie.
 • Wszelka aktywność i udostępnienia mile widziane. 😉
Regulamin Konkursu Wakacyjnego "SPAKUJ ENDO NA WAKACJE"

Regulamin Konkursu „Spakuj Endo na Wakacje”

§1 Organizator i definicje

 1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Spakuj Endo na Wakacje” (dalej „Konkurs”) jest ”STUDIO MK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 185, kod pocztowy: 02-222, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000424234 NIP:7010345945 (dalej „Organizator”).
 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. Nr 09 poz. 1540).

§2 Uczestnik

 1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne, przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej będące konsumentami (dalej „Uczestnik”) w rozumieniu art. 22 1 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), które ukończyły 18 lat lub osoby między 13 a 18 rokiem życia, za zgodą przedstawiciela ustawowego (dalej „Opiekun”).
 2. Uczestnik oświadcza, że:
 • zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu
 • wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje
 • zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu
 • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie

§3 Konkurs

 1. W dniach 25.07.2023 – 21.07.2023 r. Uczestnicy będą mogli przesłać swoje zgłoszenie:
  – publikując link/zdjęcie wybranego produktu ze strony endo.pl oraz krótkie uzasadnienie w komentarzu pod postem konkursowym, który znajduje się na stronie firmowej endo.pl w serwisie facebook – https://www.facebook.com/endopl
  – lub przesyłając link/zdjęcie wytypowanego produktu poprzez serwis Instagram.
 2. Konkurs składa się z czterech tygodniowych etapów: 25 – 31.07.2023, 01-07.08.2023, 8-14.08.2023, 15-21.08.2023
 3. Każdy tydzień to inne zadanie, zakończone rozstrzygnięceim i przyznaniem nagród.
 4. Zadanie z I TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 5. Zadanie z II TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą na aktywny wypoczynek w plenerze? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 6. Zadanie z III TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki Pordukt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą w kosmiczną podróż?
 7. Zgłoszenia konkursowe rozpatrywane będą pod względem zgodności z tematem, kreatywności w podejściu do tematu.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie firmowej endo.pl w serwisie Facebook link lub zdjęcie produktu Endo oraz uzasadnienie
 • lub wysłać w wiadomości prywatnej link/zdjęcie  na zadany temat na profilu Endo w serwisie Instagram
 • polubić post konkursowy na facebooku lub instagramie
 • Polubić profil Facebook lub Instagram profilu Endo
 • Polubić, zapisać post konkursowy na facebooku lub instagramie
 1. Liczba zgłoszeń, komentarzy i udostępnień nieograniczona. Można brać udział w kilku etapach/tygodniach konkursu.
 2. Wyrażenie zgody na udział Uczestnika w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwe wykorzystanie zgłoszenia konkursowego przez Organizatora w celu jego publikacji na stronach administrowanych przez organizatora w tym: www.endo.pl, autorskim blogu: https://endo.pl/blog/ oraz profilu Endo.pl na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, You Tube, Pinterest
 3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż uczestnik konkursu jest autorem zamieszczonego w komentarzu zgłoszenia i nie jest on obciążony prawami autorskimi osób trzecich.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo wycofania bądź nieuwzględnienia w Konkursie zgłoszeń niespełniających wymagań określonych niniejszym regulaminem, a w szczególności zgłoszeń nieodnoszących się do tematu konkursowego lub sporządzonych niezgodnie z wymogami niniejszego paragrafu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania treści zamieszczanych przez użytkowników, w tym usuwania publikacji niespełniających warunków regulaminu, treści obraźliwych, powtarzających się lub bardzo podobnych do stworzonych przez innych Uczestników.
 6. Profile, które nie są brane pod uwagę: brak osobistych zdjęć, nowe konta stworzone pod rozdanie, fanpage, puste konta.
 7. Profil uczestnika na czas rozdania musi być publiczny.

§4 Wybór Nagrodzonych

 1. W ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu Organizator dokona weryfikacji zgłoszeń biorących udział w Konkursie, spośród których wyłoni nagrodzonych. Jury złożone z działu marketingu Endo, dokona oceny zgłoszeń. Przy wyborze Zwycięzców Organizator będzie kierował się kryteriami zgodnie z §3.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych komentarzy zostaną przyznane nagrody zgodnie z §5
 3. Każdy Nagrodzony może otrzymać jedną nagrodę konkursową.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na firmowym blogu endo.pl, a także w serwisie Instagram oraz Facebook w ciągu 7 dni od daty wyłonienia nagrodzonych.
 5. O nagrodzie Organizator poinformuje też wybranego Uczestnika w wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym, na którym Uczestnik brał udział w konkursie.

§5 Nagrody

 • W konkursie zostanie nagrodzonych  uczestników.
 • Nagrodami są:
  – rodzinne vouchery  2+2 do JURAPARK Bałtów x 4– bony upominkowe do Endo.pl o wartości 200 zł x 4 – upominki od Endo (koszulki, misie Endo, czapki, worki) x 28
 • – zestawy kosmetyków Delia (4 losowe produkty w zestawie) x 12
 • – zestawy kosmetyków Cameleo (3 spray’e do włosów: róż, fiolet, turkus) X 8
 • Wszystkie nagrody konkursowe zostaną przekazane Zwycięzcom drogą pocztową/przesyłką kurierską na wskazany przez Uczestnika adres w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia nagrodzonych.

§6 Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych Uczestnika oraz Opiekuna, podawanych w związku z Konkursem, jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane będą przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu.
 2. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje następujący zakres danych osobowych: imię i nazwisko, adres pocztowy oraz dodatkowo kontaktowy numer telefonu i adres e-mail.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestniczenia w Konkursie.
 4. Dane osobowe zbierane przez ENDO za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://endo.pl/polityka_prywatnosci.html na witrynie sklepu internetowego endo.pl

§7 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez przedstawicieli ustawowych Uczestników w formie pisemnej, listem poleconym przesłanym na adres Organizatora w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników.
 2. Reklamacje powinny zawierać imię i nazwisko Uczestnika i jego przedstawiciela ustawowego, dokładny adres korespondencyjny oraz opis i wskazanie przyczyn reklamacji, a także określenie żądania.
 3. Reklamacje złożone po upływie terminu lub nie spełniające wymogów, określonych w ust. 2, nie będą rozpatrywane przez Organizatora. O zachowaniu terminu złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane bez zbędnej zwłoki, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Decyzje Organizatora dotyczące reklamacji są ostateczne.

§8 Postanowienia końcowe

 1. Konkurs ogłaszany i organizowany jest przez Organizatora za pośrednictwem strony portalu społecznościowego endo.pl w serwisie Facebook: www.facebook.com/endopl oraz w serwisie Instagram: www.instagram.com/endo.pl
 2. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia podnoszone w związku z Konkursem rozstrzygane będą przez właściwy sąd powszechny.

Nagrody w Konkursie „Spakuj Endo na Wakacje”:

 • rodzinne vouchery  2+2 do JURAPARK Bałtów x 4
 • bony upominkowe do Endo.pl o wartości 200 zł x 4
 • upominki od Endo (koszulki, misie Endo, czapki, worki) x 28
 • zestawy kosmetyków Delia (4 losowe produkty w zestawie) x 12
 • zestawy kosmetyków Cameleo (3 spray’e do włosów: róż, fiolet, turkus) X 8

Łącznie 56 nagród do rozdania!! Co tydzień 14 nagród!

TYDZIEŃ III –  SPAKUJ ENDO NA KOSMICZNĄ WYPRAWĘ!

Czas trwania konkursu – 08-14.08.2023

Była już bezludna wyspa oraz aktywność w terenie, więc teraz czas na pełen odlot! 🚀

Co powiecie na wystrzałową i kompletnie odlotową wyprawę w nieznane, czyli kosmiczną odyseję? Użyjcie swojej wyobraźni i zaskoczcie nas odpowiedziami. 😉 Wybierzcie swój ulubiony produkt na ENDO.PL i pokażcie nam co z oferty ENDO moglibyście zabrać ze sobą w kosmos. Pod postem konkursowym na FACEBOOKU, wklejcie LINK Z WYBRANYM PRODUKTEM i KRÓTKIE UZASADNIENIE.
Najbardziej intrygujące, kreatywne lub zabawne odpowiedzi zostaną nagrodzone.
Co tydzień czeka na Was 14 nagród!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • Odpowiedzieć na pytanie: Co z oferty Endo zabrałbyś ze sobą w kosmiczną podróż?
 • Dla FB: Opublikować link z wybranym produktem  w komentarzu pod postem konkursowym na naszym oficjalnym profilu Facebook i KRÓTKO UZASADNIĆ wybór lub
 • Dla IG: Skomentować post i wysłać link z wybranym produktem oraz krótkie uzasadnienie w wiadomości prywatnej na nasz profil na Instagramie www.instagram.com/endo.pl
 • Polubić/Zapisać/Skomentować post konkursowy na facebooku lub instagramie.
 • Wszelka aktywność i udostępnienia mile widziane. 😉
Regulamin Konkursu Wakacyjnego "SPAKUJ ENDO NA WAKACJE"

Regulamin Konkursu „Spakuj Endo na Wakacje”

§1 Organizator i definicje

 1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Spakuj Endo na Wakacje” (dalej „Konkurs”) jest ”STUDIO MK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 185, kod pocztowy: 02-222, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000424234 NIP:7010345945 (dalej „Organizator”).
 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. Nr 09 poz. 1540).

§2 Uczestnik

 1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne, przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej będące konsumentami (dalej „Uczestnik”) w rozumieniu art. 22 1 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), które ukończyły 18 lat lub osoby między 13 a 18 rokiem życia, za zgodą przedstawiciela ustawowego (dalej „Opiekun”).
 2. Uczestnik oświadcza, że:
 • zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu
 • wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje
 • zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu
 • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie

§3 Konkurs

 1. W dniach 25.07.2023 – 21.07.2023 r. Uczestnicy będą mogli przesłać swoje zgłoszenie:
  – publikując link/zdjęcie wybranego produktu ze strony endo.pl oraz krótkie uzasadnienie w komentarzu pod postem konkursowym, który znajduje się na stronie firmowej endo.pl w serwisie facebook – https://www.facebook.com/endopl
  – lub przesyłając link/zdjęcie wytypowanego produktu poprzez serwis Instagram.
 2. Konkurs składa się z czterech tygodniowych etapów: 25 – 31.07.2023, 01-07.08.2023, 8-14.08.2023, 15-21.08.2023
 3. Każdy tydzień to inne zadanie, zakończone rozstrzygnięceim i przyznaniem nagród.
 4. Zadanie z I TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 5. Zadanie z II TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą na aktywny wypoczynek w plenerze? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 6. Zadanie z III TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki Pordukt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą w kosmiczną podróż?
 7. Zgłoszenia konkursowe rozpatrywane będą pod względem zgodności z tematem, kreatywności w podejściu do tematu.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie firmowej endo.pl w serwisie Facebook link lub zdjęcie produktu Endo oraz uzasadnienie
 • lub wysłać w wiadomości prywatnej link/zdjęcie  na zadany temat na profilu Endo w serwisie Instagram
 • polubić post konkursowy na facebooku lub instagramie
 • Polubić profil Facebook lub Instagram profilu Endo
 • Polubić, zapisać post konkursowy na facebooku lub instagramie
 1. Liczba zgłoszeń, komentarzy i udostępnień nieograniczona. Można brać udział w kilku etapach/tygodniach konkursu.
 2. Wyrażenie zgody na udział Uczestnika w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwe wykorzystanie zgłoszenia konkursowego przez Organizatora w celu jego publikacji na stronach administrowanych przez organizatora w tym: www.endo.pl, autorskim blogu: https://endo.pl/blog/ oraz profilu Endo.pl na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, You Tube, Pinterest
 3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż uczestnik konkursu jest autorem zamieszczonego w komentarzu zgłoszenia i nie jest on obciążony prawami autorskimi osób trzecich.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo wycofania bądź nieuwzględnienia w Konkursie zgłoszeń niespełniających wymagań określonych niniejszym regulaminem, a w szczególności zgłoszeń nieodnoszących się do tematu konkursowego lub sporządzonych niezgodnie z wymogami niniejszego paragrafu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania treści zamieszczanych przez użytkowników, w tym usuwania publikacji niespełniających warunków regulaminu, treści obraźliwych, powtarzających się lub bardzo podobnych do stworzonych przez innych Uczestników.
 6. Profile, które nie są brane pod uwagę: brak osobistych zdjęć, nowe konta stworzone pod rozdanie, fanpage, puste konta.
 7. Profil uczestnika na czas rozdania musi być publiczny.

§4 Wybór Nagrodzonych

 1. W ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu Organizator dokona weryfikacji zgłoszeń biorących udział w Konkursie, spośród których wyłoni nagrodzonych. Jury złożone z działu marketingu Endo, dokona oceny zgłoszeń. Przy wyborze Zwycięzców Organizator będzie kierował się kryteriami zgodnie z §3.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych komentarzy zostaną przyznane nagrody zgodnie z §5
 3. Każdy Nagrodzony może otrzymać jedną nagrodę konkursową.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na firmowym blogu endo.pl, a także w serwisie Instagram oraz Facebook w ciągu 7 dni od daty wyłonienia nagrodzonych.
 5. O nagrodzie Organizator poinformuje też wybranego Uczestnika w wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym, na którym Uczestnik brał udział w konkursie.

§5 Nagrody

 • W konkursie zostanie nagrodzonych  uczestników.
 • Nagrodami są:
  – rodzinne vouchery  2+2 do JURAPARK Bałtów x 4– bony upominkowe do Endo.pl o wartości 200 zł x 4 – upominki od Endo (koszulki, misie Endo, czapki, worki) x 28
 • – zestawy kosmetyków Delia (4 losowe produkty w zestawie) x 12
 • – zestawy kosmetyków Cameleo (3 spray’e do włosów: róż, fiolet, turkus) X 8
 • Wszystkie nagrody konkursowe zostaną przekazane Zwycięzcom drogą pocztową/przesyłką kurierską na wskazany przez Uczestnika adres w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia nagrodzonych.

§6 Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych Uczestnika oraz Opiekuna, podawanych w związku z Konkursem, jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane będą przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu.
 2. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje następujący zakres danych osobowych: imię i nazwisko, adres pocztowy oraz dodatkowo kontaktowy numer telefonu i adres e-mail.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestniczenia w Konkursie.
 4. Dane osobowe zbierane przez ENDO za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://endo.pl/polityka_prywatnosci.html na witrynie sklepu internetowego endo.pl

§7 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez przedstawicieli ustawowych Uczestników w formie pisemnej, listem poleconym przesłanym na adres Organizatora w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników.
 2. Reklamacje powinny zawierać imię i nazwisko Uczestnika i jego przedstawiciela ustawowego, dokładny adres korespondencyjny oraz opis i wskazanie przyczyn reklamacji, a także określenie żądania.
 3. Reklamacje złożone po upływie terminu lub nie spełniające wymogów, określonych w ust. 2, nie będą rozpatrywane przez Organizatora. O zachowaniu terminu złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane bez zbędnej zwłoki, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Decyzje Organizatora dotyczące reklamacji są ostateczne.

§8 Postanowienia końcowe

 1. Konkurs ogłaszany i organizowany jest przez Organizatora za pośrednictwem strony portalu społecznościowego endo.pl w serwisie Facebook: www.facebook.com/endopl oraz w serwisie Instagram: www.instagram.com/endo.pl
 2. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia podnoszone w związku z Konkursem rozstrzygane będą przez właściwy sąd powszechny.
Grafika z misiem endo informująca o rozdaniu na instagramie.
TYDZIEŃ II –  SPAKUJ ENDO W TECZKĘ i ZABIERZ NA WYCIECZKĘ, czyli AKTYWNE WAKACJE z ENDO!

ZAKOŃCZONE

Czas trwania konkursu – 01-07.08.2023

W drugim tygodniu zabawy zmieniamy nieco klimat i typ wypoczynku. Po beztroskim leniuchowaniu na bezludnej wyspie, czas na odrobinę aktywności!

Wyobraźcie sobie, że odkrywacie tajemnice dzikiej przyrody. Pokażcie nam, jakie ubrania i akcesoria ENDO będą towarzyszyć Wam w terenie. Czy to podczas wędrówki przez piękne szlaki, konnej przejażki, wycieczki rowerowej lub po prostu podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. Czekamy na Wasze pomysły! A propozycje na aktywne wakacje z ENDO znajdziecie oczywiście na ENDO.PL

Pod postem konkursowym na FACEBOOKU, wklejcie LINK Z WYBRANYM PRODUKTEM i KRÓTKIE UZASADNIENIE.

Czekają na Was świetne nagrody!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • Odpowiedzieć na pytanie: Co z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na aktywne wakacje w terenie?
 • Dla FB: Opublikować link z wybranym produktem  w komentarzu pod postem konkursowym na naszym oficjalnym profilu Facebook i KRÓTKO UZASADNIĆ wybór lub
 • Dla IG: Skomentować post i wysłać link z wybranym produktem oraz krótkie uzasadnienie w wiadomości prywatnej na nasz profil na Instagramie www.instagram.com/endo.pl
 • Polubić/Zapisać/Skomentować post konkursowy na facebooku lub instagramie.
 • Wszelka aktywność i udostępnienia mile widziane. 😉
Regulamin Konkursu Wakacyjnego "SPAKUJ ENDO NA WAKACJE"

Regulamin Konkursu „Spakuj Endo na Wakacje”

§1 Organizator i definicje

 1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Spakuj Endo na Wakacje” (dalej „Konkurs”) jest ”STUDIO MK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 185, kod pocztowy: 02-222, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000424234 NIP:7010345945 (dalej „Organizator”).
 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. Nr 09 poz. 1540).

§2 Uczestnik

 1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne, przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej będące konsumentami (dalej „Uczestnik”) w rozumieniu art. 22 1 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), które ukończyły 18 lat lub osoby między 13 a 18 rokiem życia, za zgodą przedstawiciela ustawowego (dalej „Opiekun”).
 2. Uczestnik oświadcza, że:
 • zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu
 • wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje
 • zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu
 • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie

§3 Konkurs

 1. W dniach 25.07.2023 – 21.07.2023 r. Uczestnicy będą mogli przesłać swoje zgłoszenie:
  – publikując link/zdjęcie wybranego produktu ze strony endo.pl oraz krótkie uzasadnienie w komentarzu pod postem konkursowym, który znajduje się na stronie firmowej endo.pl w serwisie facebook – https://www.facebook.com/endopl
  – lub przesyłając link/zdjęcie wytypowanego produktu poprzez serwis Instagram.
 2. Konkurs składa się z czterech tygodniowych etapów: 25 – 31.07.2023, 01-07.08.2023, 8-14.08.2023, 15-21.08.2023
 3. Każdy tydzień to inne zadanie, zakończone rozstrzygnięceim i przyznaniem nagród.
 4. Zadanie z I TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 5. Zadanie z II TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą na aktywny wypoczynek w plenerze? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 6. Zadanie z III TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki Pordukt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą w kosmiczną podróż?
 7. Zgłoszenia konkursowe rozpatrywane będą pod względem zgodności z tematem, kreatywności w podejściu do tematu.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie firmowej endo.pl w serwisie Facebook link lub zdjęcie produktu Endo oraz uzasadnienie
 • lub wysłać w wiadomości prywatnej link/zdjęcie  na zadany temat na profilu Endo w serwisie Instagram
 • polubić post konkursowy na facebooku lub instagramie
 • Polubić profil Facebook lub Instagram profilu Endo
 • Polubić, zapisać post konkursowy na facebooku lub instagramie
 1. Liczba zgłoszeń, komentarzy i udostępnień nieograniczona. Można brać udział w kilku etapach/tygodniach konkursu.
 2. Wyrażenie zgody na udział Uczestnika w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwe wykorzystanie zgłoszenia konkursowego przez Organizatora w celu jego publikacji na stronach administrowanych przez organizatora w tym: www.endo.pl, autorskim blogu: https://endo.pl/blog/ oraz profilu Endo.pl na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, You Tube, Pinterest
 3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż uczestnik konkursu jest autorem zamieszczonego w komentarzu zgłoszenia i nie jest on obciążony prawami autorskimi osób trzecich.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo wycofania bądź nieuwzględnienia w Konkursie zgłoszeń niespełniających wymagań określonych niniejszym regulaminem, a w szczególności zgłoszeń nieodnoszących się do tematu konkursowego lub sporządzonych niezgodnie z wymogami niniejszego paragrafu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania treści zamieszczanych przez użytkowników, w tym usuwania publikacji niespełniających warunków regulaminu, treści obraźliwych, powtarzających się lub bardzo podobnych do stworzonych przez innych Uczestników.
 6. Profile, które nie są brane pod uwagę: brak osobistych zdjęć, nowe konta stworzone pod rozdanie, fanpage, puste konta.
 7. Profil uczestnika na czas rozdania musi być publiczny.

§4 Wybór Nagrodzonych

 1. W ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu Organizator dokona weryfikacji zgłoszeń biorących udział w Konkursie, spośród których wyłoni nagrodzonych. Jury złożone z działu marketingu Endo, dokona oceny zgłoszeń. Przy wyborze Zwycięzców Organizator będzie kierował się kryteriami zgodnie z §3.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych komentarzy zostaną przyznane nagrody zgodnie z §5
 3. Każdy Nagrodzony może otrzymać jedną nagrodę konkursową.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na firmowym blogu endo.pl, a także w serwisie Instagram oraz Facebook w ciągu 7 dni od daty wyłonienia nagrodzonych.
 5. O nagrodzie Organizator poinformuje też wybranego Uczestnika w wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym, na którym Uczestnik brał udział w konkursie.

§5 Nagrody

 • W konkursie zostanie nagrodzonych  uczestników.
 • Nagrodami są:
  – rodzinne vouchery  2+2 do JURAPARK Bałtów x 4– bony upominkowe do Endo.pl o wartości 200 zł x 4 – upominki od Endo (koszulki, misie Endo, czapki, worki) x 28
 • – zestawy kosmetyków Delia (4 losowe produkty w zestawie) x 12
 • – zestawy kosmetyków Cameleo (3 spray’e do włosów: róż, fiolet, turkus) X 8
 • Wszystkie nagrody konkursowe zostaną przekazane Zwycięzcom drogą pocztową/przesyłką kurierską na wskazany przez Uczestnika adres w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia nagrodzonych.

§6 Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych Uczestnika oraz Opiekuna, podawanych w związku z Konkursem, jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane będą przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu.
 2. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje następujący zakres danych osobowych: imię i nazwisko, adres pocztowy oraz dodatkowo kontaktowy numer telefonu i adres e-mail.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestniczenia w Konkursie.
 4. Dane osobowe zbierane przez ENDO za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://endo.pl/polityka_prywatnosci.html na witrynie sklepu internetowego endo.pl

§7 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez przedstawicieli ustawowych Uczestników w formie pisemnej, listem poleconym przesłanym na adres Organizatora w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników.
 2. Reklamacje powinny zawierać imię i nazwisko Uczestnika i jego przedstawiciela ustawowego, dokładny adres korespondencyjny oraz opis i wskazanie przyczyn reklamacji, a także określenie żądania.
 3. Reklamacje złożone po upływie terminu lub nie spełniające wymogów, określonych w ust. 2, nie będą rozpatrywane przez Organizatora. O zachowaniu terminu złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane bez zbędnej zwłoki, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Decyzje Organizatora dotyczące reklamacji są ostateczne.

§8 Postanowienia końcowe

 1. Konkurs ogłaszany i organizowany jest przez Organizatora za pośrednictwem strony portalu społecznościowego endo.pl w serwisie Facebook: www.facebook.com/endopl oraz w serwisie Instagram: www.instagram.com/endo.pl
 2. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia podnoszone w związku z Konkursem rozstrzygane będą przez właściwy sąd powszechny.
Grafika z misiem endo informująca o rozdaniu na instagramie.
TYDZIEŃ I –  SPAKUJ ENDO NA BEZLUDNĄ WYSPĘ – ZAKOŃCZONE

Czas trwania konkursu – 25-31.07

Czy zastanawialiście się kiedyś, co byście zabrali ze sobą na bezludną wyspę?

Wejdźcie na ENDO.PL, wybierzcie swój ulubiony produkt, spakujcie w wirtualną walizkę i zdradźcie nam co z oferty Endo zabralibyście ze sobą na tę wyjątkową przygodę.

Pod postem konkursowym na FACEBOOKU, wklejcie link z wybranym produktem oraz krótkie uzasadnienie.

Czekają na Was świetne nagrody!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • Odpowiedzieć na pytanie: Co z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
 • Dla FB: Opublikować link z wybranym produktem  w komentarzu pod postem konkursowym na naszym oficjalnym profilu Facebook i KRÓTKO UZASADNIĆ wybór lub
 • Dla Ig: Skomentować post i wysłać link z wybranym produktem oraz krótkie uzasadnienie w wiadomości prywatnej na nasz profil na Instagramie www.instagram.com/endo.pl
 • Polubić/zapisać/Skomentować post konkursowy na facebooku lub instagramie.
 • Wszelka aktywność i udostępnienia mile widziane. 😉
Regulamin Konkursu Wakacyjnego "SPAKUJ ENDO NA WAKACJE"

Regulamin Konkursu „Spakuj Endo na Wakacje”

§1 Organizator i definicje

 1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Spakuj Endo na Wakacje” (dalej „Konkurs”) jest ”STUDIO MK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 185, kod pocztowy: 02-222, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000424234 NIP:7010345945 (dalej „Organizator”).
 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. Nr 09 poz. 1540).

§2 Uczestnik

 1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne, przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej będące konsumentami (dalej „Uczestnik”) w rozumieniu art. 22 1 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), które ukończyły 18 lat lub osoby między 13 a 18 rokiem życia, za zgodą przedstawiciela ustawowego (dalej „Opiekun”).
 2. Uczestnik oświadcza, że:
 • zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu
 • wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje
 • zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu
 • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie

§3 Konkurs

 1. W dniach 25.07.2023 – 21.07.2023 r. Uczestnicy będą mogli przesłać swoje zgłoszenie:
  – publikując link/zdjęcie wybranego produktu ze strony endo.pl oraz krótkie uzasadnienie w komentarzu pod postem konkursowym, który znajduje się na stronie firmowej endo.pl w serwisie facebook – https://www.facebook.com/endopl
  – lub przesyłając link/zdjęcie wytypowanego produktu poprzez serwis Instagram.
 2. Konkurs składa się z czterech tygodniowych etapów: 25 – 31.07.2023, 01-07.08.2023, 8-14.08.2023, 15-21.08.2023
 3. Każdy tydzień to inne zadanie, zakończone rozstrzygnięceim i przyznaniem nagród.
 4. Zadanie z I TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty Endo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 5. Zadanie z II TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki produkt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą na aktywny wypoczynek w plenerze? Wytypuj produkt z oferty endo.pl i krótko uzasadnij.
 6. Zadanie z III TYGODNIA polega na odpowiedzi na pytanie: Jaki Pordukt z oferty ENDO zabrałbyś ze sobą w kosmiczną podróż?
 7. Zgłoszenia konkursowe rozpatrywane będą pod względem zgodności z tematem, kreatywności w podejściu do tematu.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie firmowej endo.pl w serwisie Facebook link lub zdjęcie produktu Endo oraz uzasadnienie
 • lub wysłać w wiadomości prywatnej link/zdjęcie  na zadany temat na profilu Endo w serwisie Instagram
 • polubić post konkursowy na facebooku lub instagramie
 • Polubić profil Facebook lub Instagram profilu Endo
 • Polubić, zapisać post konkursowy na facebooku lub instagramie
 1. Liczba zgłoszeń, komentarzy i udostępnień nieograniczona. Można brać udział w kilku etapach/tygodniach konkursu.
 2. Wyrażenie zgody na udział Uczestnika w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwe wykorzystanie zgłoszenia konkursowego przez Organizatora w celu jego publikacji na stronach administrowanych przez organizatora w tym: www.endo.pl, autorskim blogu: https://endo.pl/blog/ oraz profilu Endo.pl na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, You Tube, Pinterest
 3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż uczestnik konkursu jest autorem zamieszczonego w komentarzu zgłoszenia i nie jest on obciążony prawami autorskimi osób trzecich.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo wycofania bądź nieuwzględnienia w Konkursie zgłoszeń niespełniających wymagań określonych niniejszym regulaminem, a w szczególności zgłoszeń nieodnoszących się do tematu konkursowego lub sporządzonych niezgodnie z wymogami niniejszego paragrafu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania treści zamieszczanych przez użytkowników, w tym usuwania publikacji niespełniających warunków regulaminu, treści obraźliwych, powtarzających się lub bardzo podobnych do stworzonych przez innych Uczestników.
 6. Profile, które nie są brane pod uwagę: brak osobistych zdjęć, nowe konta stworzone pod rozdanie, fanpage, puste konta.
 7. Profil uczestnika na czas rozdania musi być publiczny.

§4 Wybór Nagrodzonych

 1. W ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu Organizator dokona weryfikacji zgłoszeń biorących udział w Konkursie, spośród których wyłoni nagrodzonych. Jury złożone z działu marketingu Endo, dokona oceny zgłoszeń. Przy wyborze Zwycięzców Organizator będzie kierował się kryteriami zgodnie z §3.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych komentarzy zostaną przyznane nagrody zgodnie z §5
 3. Każdy Nagrodzony może otrzymać jedną nagrodę konkursową.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na firmowym blogu endo.pl, a także w serwisie Instagram oraz Facebook w ciągu 7 dni od daty wyłonienia nagrodzonych.
 5. O nagrodzie Organizator poinformuje też wybranego Uczestnika w wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym, na którym Uczestnik brał udział w konkursie.

§5 Nagrody

 • W konkursie zostanie nagrodzonych  uczestników.
 • Nagrodami są:
  – rodzinne vouchery  2+2 do JURAPARK Bałtów x 4– bony upominkowe do Endo.pl o wartości 200 zł x 4 – upominki od Endo (koszulki, misie Endo, czapki, worki) x 28
 • – zestawy kosmetyków Delia (4 losowe produkty w zestawie) x 12
 • – zestawy kosmetyków Cameleo (3 spray’e do włosów: róż, fiolet, turkus) X 8
 • Wszystkie nagrody konkursowe zostaną przekazane Zwycięzcom drogą pocztową/przesyłką kurierską na wskazany przez Uczestnika adres w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia nagrodzonych.

§6 Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych Uczestnika oraz Opiekuna, podawanych w związku z Konkursem, jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane będą przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu.
 2. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje następujący zakres danych osobowych: imię i nazwisko, adres pocztowy oraz dodatkowo kontaktowy numer telefonu i adres e-mail.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestniczenia w Konkursie.
 4. Dane osobowe zbierane przez ENDO za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://endo.pl/polityka_prywatnosci.html na witrynie sklepu internetowego endo.pl

§7 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez przedstawicieli ustawowych Uczestników w formie pisemnej, listem poleconym przesłanym na adres Organizatora w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników.
 2. Reklamacje powinny zawierać imię i nazwisko Uczestnika i jego przedstawiciela ustawowego, dokładny adres korespondencyjny oraz opis i wskazanie przyczyn reklamacji, a także określenie żądania.
 3. Reklamacje złożone po upływie terminu lub nie spełniające wymogów, określonych w ust. 2, nie będą rozpatrywane przez Organizatora. O zachowaniu terminu złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane bez zbędnej zwłoki, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Decyzje Organizatora dotyczące reklamacji są ostateczne.

§8 Postanowienia końcowe

 1. Konkurs ogłaszany i organizowany jest przez Organizatora za pośrednictwem strony portalu społecznościowego endo.pl w serwisie Facebook: www.facebook.com/endopl oraz w serwisie Instagram: www.instagram.com/endo.pl
 2. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia podnoszone w związku z Konkursem rozstrzygane będą przez właściwy sąd powszechny.
Grafika z misiem endo informująca o rozdaniu na instagramie.