Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły

Koszulki z fajnymi napisami i nadrukami. Sprawdź nasze propozycje

Lubicie bawić się w gronie rodzinnym i nigdy nie tracicie okazji do żartów? Zapraszamy do świata Endo – w naszym sklepie znajdziecie zarówno t-shirty dla dzieci, jak i koszulki z fajnymi napisami dla dorosłych. Mamę, tatą, babcię i dziadka zachęcą do zabawy modą a całej rodzinie poprawią humor.

Rodzice-kibice

Niedaleko pada jabłko od jabłoni – rodzice rozmiłowani w aktywnym spędzaniu czasu, z pewnością zachęcą do niego także najmłodszych członków rodziny, a nie od dziś wiadomo, że najlepszy sportowy strój to wygodny, przewiewny T-shirt z fajnym napisem. Dziecko zafascynowane sportem, aktywne i żywiołowe doceni koszulki z nadrukami o podobnym charakterze nie tylko na sobie, ale i na dorosłych. Tata w T-shircie z fajnymi napisami, jak na przykład „tata piłkarza” albo „tata mistrza świata” i mama w podobnej koszulce, widziani przez malucha na trybunie podczas treningu dziecięcej drużyny lub meczu z pewnością dodadzą dziecku pewności siebie. Takie hasła świetnie zagrzeją do sportowej walki w stylu fair play także podczas rodzinnej zabawy na boisku za domem czy w parku.

T-shirty z fajnymi napisami dla babci i dziadka

Koszulki z fajnymi nadrukami to ciekawy pomysł na prezent dla babci i dziadka na specjalne okazje, a także zabawny i wzruszający za razem sposób oznajmienia o tym, że lada chwila w rodzinie pojawi się nowa osoba… Napisy takie jak „dumna babcia” czy „dumny dziadek” z pewnością spodobają się seniorom, a wygodny krój koszulek z fajnymi nadrukami może okazać się dla nich także zachętą do pełnych energii zabaw z dziećmi. Taki t-shirt nie pozostawia złudzeń, że osoba, które go nosi jest mistrzynią kreatywnych rozrywek, rozpieszczania, wielodaniowych obiadów zawsze z ulubionym przez wnuki deserem.

Wesołych snów dla całej rodziny!

Nie tylko na dobrą noc, ale także na rodzinne pidżama party idealnym strojem będą piżamy dla mamy i taty składające się z T-shirtu z fajnymi napisami i krótkich spodenek. Piżamowe koszulki z fajnymi nadrukami, takimi jak „nie budzić niedźwiedzia przed 11” czy „śpioch numer 01” nie tylko zabawnie wyglądają, ale są także bardzo wygodne. Nie będą krępować ruchów podczas budowania bazy z koca na środku salonu czy bitwy na poduszki – rodzicom uda się więc nie tylko podążać za dziecięcą zabawą, ale i wspaniale ją animować. Można powiedzieć także, że rodzice wyśpią się w nich jak dzieci, co jest nie bez znaczenia, gdy czeka ich wczesna pobudka i kolejne przygody w rodzinnym gronie.