Odkryj Fabrykę Wyobraźni Endo

Czym jest Fabryka Wyobraźni Endo

Fabryka wyobraźni ENDO to miejsce, do którego zapraszamy dzieci i ich rodziców, aby wspólnie z nimi zagłębić się w świat kreatywności, sztuki, zabawy i nauki.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Magazyn Endo

W naszym magazynie odnajdziesz ciekawe artykuły pisane przez ekspertów oraz mamy takie jak Ty. Skupiamy się w nim na rozwoju artystycznym dzieci, zaszczepieniu w nich ciekawości do świata natury oraz wspólnym, rodzinnym spędzaniu czasu.

Wspaniałe źródło inspiracji i wiedzy!

Kreatywne projekty

W tym dziale znajdziesz projekty, które możesz wykonać wraz ze swoimi dziećmi w domu. Podpowiemy jak zrobić proste zabawki DIY, eksperymenty naukowe czy dekoracje do pokoju dziecka.

Nasze tutoriale zapewnią Wam dużo zabawy i radości.

Szkoła rysunku ENDO

Endo jest marką kochającą sztukę. Od początku naszej działalności prezentujemy na naszych ubraniach ilustracje polskich artystów. Chcemy, aby Twoje dziecko wraz z naszymi artystami rozwijało artystyczną wrażliwość i warsztat. Szkoła rysunku Endo to proste lekcje dla każdego, na których pokazujemy jak powstają ilustracje na naszych koszulkach.

Konkursy

Sprawdź nasze konkursy, które wydobędą z Ciebie i Twojego dziecka prawdziwych artystów! Obejrzyj galerie konkursowe, zainspiruj się i spróbuj wygrać jedną z wielu fantastycznych nagród!

Kolorowanki i niespodzianki

Czy wiesz, że ilustracje z naszych koszulek możesz pobrać w formie kolorowanek? W dziale Do pobrania znajdziesz kolorowanki, plany lekcji, gry i zabawy oraz plakaty do pokoju dziecięcego.

Świat ENDO

Poznaj nas i zobacz co robimy poza tworzeniem kultowych, dziecięcych ubranek! Dołącz do naszych akcji charytatywnych, poznaj uroczego przyjaciela dzieci – Misia Endo i zobacz co dzieje się w naszej firmie.

Dołącz do Świata Endo