Róż rządzi – Stylizacje dla dziewczynki w stylu Barbie

Barbie to ikona mody i feminizmu. Od kilkudziesięciu lat jest przyjaciółką małych dziewczynek i wraz z hasłem “Możesz być kim chcesz” zachęca dzieci do spełniania marzeń i dążenia do wyznaczonych celów. 

Styl Barbie jest ultra kobiecy co uwielbiają małe dziewczynki, którym kojarzy się on z eleganckimi ubraniami ze świata dorosłych, noszonymi przez ich ukochane mamy i ciocie. 

Ubrania pełne różu, ozdób i dodatków nie stoją w sprzeczności z ambicjami i praktycznością. Barbie może być pilotem, lekarzem i psim fryzjerem, jednocześnie będąc zawsze pięknie i odpowiednio do okazji ubraną. 

Ubrania Endo dla dziewczynek – radość z bycia dziewczynką

Jesteśmy pewni, że gdyby zapytać Barbie czy znalazłaby coś dla siebie w sklepie Endo odpowiedziałaby z entuzjazmem, że tak. Róż, urocze zwierzaki i proste, ale pełne uroku kroje to ulubiony wybór naszych małych klientek. Wygoda i dziewczęcość to także kwintesencja stylu Barbie. Sprawdź jakimi ubrankami Endo zainspirowałaby się najsłynniejsza lalka świata.

Zabawa modą – wesołe i odważne printy na ubraniach dla dziewczynek

Endo to marka wyróżniająca się ubraniami ozdobionymi różnorodnymi ilustracjami nawiązującymi do przyrody, zabawy i świata dzieci. Barbie, która kocha bawić się modą również uwielbia eksperymentować z odważnymi wzorami na swoich ubraniach, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu. 

Ubrania Endo tak jak i ubranka dla lalki Barbie bardzo często nawiązują do jej zainteresowań i pasji. Z letniej kolekcji Endo Barbie z pewnością wybrałaby zestaw spódnicy i koszulki z owocami, gdyż podkreślają wakacyjną radość i beztroskę.

Fanka sportu i aktywności w plenerze

Lalka Barbie niewątpliwie jest bardzo aktywna fizycznie. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu dając przykład młodym dziewczętom. Barbie kocha wycieczki rowerowe, surfing i jazdę konną. Nie raz można ją było również podziwiać we wspaniałych różowym kamperze, zmierzającą naprzeciw nowej przygodzie. 

W Endo wybrałaby z pewnością piękne koszulki z ilustracjami rowerów lub swoich ukochanych koni a z kolekcji “Przytulasy” na pewno zainteresowałby ją urocze spodnie dresowe i bluza z kapturem z pandą i serduszkami

Elegancja i dziewczęcość na co dzień

Barbie wygląda świetnie gdziekolwiek się nie pokaże. Dziewczynki dbające o swój wizerunek mogą czerpać z niej przykład. Za wzorem Barbie warto wybrać strój kierując się ulubionymi kolorami. Różowy to kolor, który nieodłącznie kojarzy się z Barbie i jest uwielbiany przez większość dziewcząt. Jest to kolor ciepły, przyjemny dla oka, który dodaje dziewczynkom uroku i dziewczęcości. Używając go w stylizacjach nadamy im kobiecego uroku lub dziewczęcej słodkości. 

Sprawdź jak tworzyć stylizacje dla dzieci – Najważniejsze zasady perfekcyjnego wyglądu

Kolejną radą od Barbie na stworzenie udanej stylizacji jest zabawa różnymi stylami i tkaninami. Niezobowiązujący wygląd w stylu casual stworzymy np. łącząc dobrej jakości jeansy o prostym lub zwężanym kroju, biały t-shirt i elegancki pastelowy płaszczyk. W takim stroju dziewczynka będzie gotowa na podbicie świata albo przynajmniej na wyjście do miasta czy spotkanie z koleżankami.

Dziewczęce sukienki na każdą okazję

Dla dziecka najważniejsza jest wygoda i możliwość swobodnej zabawy i ruchu. Nawet nosząc sukienki warto zwrócić uwagę na te cechy i nie otulać malucha (niczym lalki) tiulami, falbanami i akcesoriami. 

Barbie pokochałaby sukienki Endo, które dają sto procent dziewczęcości i sto procent wygody. Wśród naszych modeli z pewnością wybrałaby różowe letnie sukienki z kotami, które są również hitami wśród naszych małych klientek.

Dziewczyna z sąsiedztwa – ubrania na codzień

Barbie kocha nie tylko wyjątkowe ubrania na imprezy w jej domu w Malibu. Jest to przede wszystkim dziewczyna taka jak my wszystkie, która wraz ze swoimi siostrami spędza czas na podróżach, sporcie, zakupach, zabawie i swoich hobby. Aby sprostać tym wszystkim zajęciom z pewnością potrzebny jej wygodny strój na co dzień. 

Idealnym rozwiązaniem jest wygodny t-shirt i długie legginsy. W takim stroju można wyjść z psem, układać puzzle czy pooglądać filmy. Jest to także idealne ubranie dla naszych przedszkolaków i uczniów a także dzieci chodzących na wszelkiego rodzaju zajęcia sportowe. Barbie z naszej kolekcji Endo z pewnością wybrałaby większość koszulek z nadrukami jak i wygodnych legginsów i spodni. Jesteśmy także pewni, że ubrania które by wybrała byłyby głównie różowe 😉

Pamiętaj, że tak jak i lalka Barbie każda dziewczynka sama powinna kształtować swój gust i styl. Nie zawsze musi być cała w różu. Najważniejsza jest zabawa modą i komfort oraz możliwość wyrażania swojej osobowości – również poprzez ubranie. 

Sprawdź kim jest współczesna chłopczyca