kobieta w ciąży dba o zdrowe odżywianie

Halloweenowe stroje dla chłopca Last Minute – Inspiracje od Endo

Halloween tuż tuż a Wy nadal nie macie przebrania dla Waszego synka?! Wystarczy odrobina wyobraźni i akcesoria a wyczarujecie piękne stroje i przebrania prosto z codziennej garderoby dziecka. Zainspirujcie się ubrankami Endo i stwórzcie niezapomniane stylizacje halloweenowe!

Sprawdź także: Kostiumy i przebrania dla dziewczynki na ostatnią chwilę

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Dinozaur Rabuś – Kostium dla malucha

Do stworzenia tego kostiumu zainspirowała nas koszulka z dinozaurem w masce. A stworzyć Dino Rabusia użyj żółtej koszulki Endo z dinozaurem i ciemnych spodni cargo. Tak przygotowana bazę uzupełniamy czarną maską. Rabuś musi mieć także swój łup. Jutowe worki wypełniamy czymś lekkim, np. małymi poduszkami i malujemy na nich symbol pieniędzy. Możemy dodać także dinozaurowy ogon, który doda strojowi absurdalnego humoru i będzie pasować do nadruku na t-shircie.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Strój strażaka – klasyk przedszkolaka

Aby stworzyć ten uroczy kostium potrzebujemy czerwonej koszulki z wozem strażackim i napisem “Zawsze gotowy”. Strój możemy uzupełnić bordowymi spodniami cargo, które dzięki dużym kieszeniom przypominają robocze spodnie strażaków. Całość uzupełniamy hełmem strażaka ze sklepu zabawkowego. Chłopiec może mieć ze sobą także dużą latarkę oraz kawałek żółtego węża ogrodowego.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Halloweenowy nietoperz widmo

Kolejna koszulka, która aż prosi się o dodanie jej do halloweenowego kostiumu to t-shirt z zabawnym pomarańczowym nietoperzem. Pod koszulkę zakładamy pomarańczową koszulkę z długim rękawem dla kontrastu i dodajemy ciemne spodnie dresowe. Skrzydła nietoperza możemy zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to wycięcie ich z czarnego brystolu i przymocowanie ich czarną gumką do ramion. Drugim sposobem jest wycięcie ciemnego materiału w kształcie skrzydeł nietoperza i przypięcie ich wzdłuż rękawów bluzki. Do kostiumu możemy dodać także wyciętą czarną maskę nietoperza. Nie zapomnijcie także o pomarańczowym kubełku na cukierki w kształcie dyni.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Kostium Batmana dla małych bohaterów

Prosty kostium w stylu batmana stworzymy wykorzystując zwykłe ciemne ubrania dziecka lub takie, które nawiązują do mrocznego bohatera, np. koszulkę z batmanem od Endo. Strój uzupełniamy peleryną, zrobioną np. z czarnej dużej apaszki, lub kawałka materiału. Do tego potrzebna nam jeszcze maska, możemy ją wydrukować na papierze i przymocować do drewnianego patyczka lub doczepić do niej czarną gumkę. Ostatnim elementem stroju batmana jest jego niezawodna broń czyli batarangi. Aby ją wykonać wystarczy wyciąć odpowiedni kształt nietoperza z twardszego, czarnego brystolu.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Mechaniczny ROBOTnik – kostium dla entuzjasty robotów

Ten uroczy i prosty kostium stworzymy z niewielkiego kartonowego pudełka. Pudełko będzie głową robota, dlatego musimy przede wszystkim wyciąć otwór na oczy, przez który będzie widział maluch. Resztę pudełka ozdabiamy dorysowując kolorowe guziki i przełączniki. Możemy doczepić antenki z drucików kreatywnych a także pokrętła z zakrętek po butelkach.

Maluch może mieć także wycięty z brystolu lub zabawkowy klucz oraz niewielki plastikowy kanister na paliwo odrzutowe. A co zakładamy na dziecko? Najlepiej jedną z koszulek Endo z kolekcji Ale robota! oraz spodnie z kieszeniami z przodu, które będą dla Mechanicznego Robotnika bardzo praktyczne.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek

Zdobywca planet – kostium astronauty

Aby stworzyć ten kostium musimy zaopatrzyć się w zabawkowy hełm dla astronauty. Kask można także uszyć z białej lub srebrnej pianki lub innego podobnego materiału. Reszta jest już prostsza. Ubranie nawiązujące do kosmosu będzie bazą przebrania. Ważne, aby dół i góra były w tym samym kolorze tworząc jednolitą całość. Świetnym przykładem będą granatowe spodnie i koszulka z Endo z kolekcji “Kosmos dla odważnych”. T-shirt ma w dodatku piękny nadruk przedstawiający rakietę, który będzie imitował logo agencji kosmicznej. Na nogi zakładamy wygodne spodnie dresowe, które świetnie sprawdzą się w roli kombinezonu kosmicznego. Całość możemy uzupełnić bronią laserową zrobioną np. z plastikowej butelki po mleku oraz flagą z kosmicznym motywem.

małżeństwo wspólnie przygotowuje posiłek