Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły

Ubrania z misiem koalą i pandą – Kolekcja Przytulasy dla dziewczynek

Panda, koala oraz miś brunatny i polarny to jedne z ulubionych zwierzątek dzieci. Swoją popularność zawdzięczają pluszowemu misiowi Teddy Bear, który od ponad 100 lat jest ulubioną przytulanką maluchów. Na pewno każde dziecko miało przynajmniej jednego misia, który stał się jego przyjacielem na dobre i na złe. Nic dziwnego, że urocze niedźwiadki stały się ulubionym wzorem na ubrankach dzieci. W swoim słodkim wydaniu możemy podziwiać je w kolekcjach dziewczęcych, np. w kolekcji Przytulasy od Endo. Krótka linia ubrań dla dziewczynek ma wyraźny przekaz – koala i miś są do przytulania, a futerka nosimy tylko sztuczne!

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Misie bohaterami ubranek dla dziewczynek

W tym sezonie na ubrankach dla dziewczynek prym wiodą panda i miś koala. Mimo, że koale misiami są tylko z nazwy swoim wyglądem zapracowały sobie na tytuł honorowego misia. Od prawdziwych niedźwiadków różni je nie tylko pochodzenie, ale i wydatny, czarny nosek i wyjątkowo puchate uszka. 

Ciekawostka

Nos koali jest niczym miękka poduszka, na której zwierzak opiera głowę o pień drzewa podczas drzemki!

Wyjątkowe uszy misia koala stały się inspiracją dla kurtek z kapturem i czapek Endo. Futrzane pompony niczym u koali ozdabiają głowy małych fashionistek nadając im uroczego wyglądu.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Koszulki dla dziewczynek z misiami

Koala i panda pojawiają się również na nadrukach koszulek, bluz i sukienek. Autorskie grafiki polskich projektantów od lat wprowadzają radość do garderoby dzieci. W tym sezonie panda i koala pokazują się w wyjątkowo uczuciowej odsłonie, w grafikach pełnych serduszek i lukrowego różu. Podobnie jak pluszowy miś grafiki mają za zadanie wywołać w dziecku poczucie bezpieczeństwa i bycia kochanym. Z własnym misiem w końcu nic nie jest straszne.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Serduszka znajdziemy również na spódniczkach i legginsach uzupełniających kolekcję oraz jako odblaski na eleganckich flauszowych płaszczach dla dziewczynek.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Kolor ciemnego nieba i lukru

Kolory kolekcji Przytulasy to słodki róż, elegancki granat i praktyczna szarość. To połączenie sprawia, że ubranka mogą stworzyć praktyczną i stonowaną stylizację, ale nadal zachwycającą świeżością i dziewczęcością. Mocny granat idealnie kontrastuje z pastelowym różem i delikatną szarością. Jest to kojąca, stonowana kolorystyka z odrobiną słodyczy.

Ubrania z misiem na każdą okazję – kolekcja idealna do szkoły i przedszkola

Proste i luźne kroje oraz miękka tkanina dają dziecku maksimum wygody. Kolekcję docenią zwłaszcza małe dziewczynki spędzające dużą część dnia na swobodnej zabawie w przedszkolu.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Kolekcja Przytulasy to miks wygodnych legginsów i t-shirtów z długim rękawem. Proste kroje i miękki materiał sprawdzą się podczas długiego przebywania w szkolnej ławce lub podczas zabawy w przedszkolu.

Granatowa spódniczka i rozpinany granatowy sweterek stworzą także strój galowy podczas specjalnych uroczystości. 

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Legginsy oraz t-shirty z długim rękawem tworzą bazę wyjściową do pięknych i praktycznych stylizacji. Wystarczy dodać rozpinany sweterek, spódniczkę lub sukienkę dresową, aby powstała zupełnie nowa stylówka. Poszczególne elementy kolekcji fantastycznie się ze sobą łączą, tworząc dopasowane kolorystycznie stylizacje.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.

Jesienna stylizacja na dwór

Jeśli zamierzacie spędzać dużo czasu na dworze stylizacja stworzona z linii Przytulasy będzie fantastycznie kontrastować na tle jesiennych liści. Różowe elementy ubrania dziewczynki niewątpliwie rozjaśnią ponury krajobraz oraz sprawią, że córeczka pięknie wyjdzie na zdjęciach.

Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.
Mała dziewczynka przytulająca dużego misia.