Plecaki worki do szkoły

Plecako worki

Kategorie:

Plecako worki dla nastolatka

Niezbędnym elementem wyprawki szkolnej dla ucznia jest piórnik i worek na tenisówki czy strój gimnastyczny. Na początku roku szkolnego rodzice muszą zadbać, aby nastolatek, miał wszystko, czego potrzebuje. Wybór dobrych jakościowo dodatków, w modnych kolorach czy wzorach z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających chłopców. Piórnik, podobnie jak worek można dopasować kolorystycznie do innych elementów szkolnej wyprawki – plecaka czy tornistra.

Wytrzymałe materiały

W przypadku akcesoriów szkolnych ważna jest wytrzymałość. Dodatki powinny być odporne i łatwe w pielęgnacji. Dobrze, aby worek czy piórnik można było prać w pralce – aspekt ten docenią wszyscy rodzice. Materiał, z którego wykonany jest dodatek musi posiadać właściwości nieprzepuszczające – wówczas nawet rozlany atrament z pióra nie stanowi problemu.

Funkcjonale rozwiązania

W ofercie Endo znajdują się piórniki, z praktycznym zapięciem na suwak, a także worki z praktycznymi troczkami, którymi można zabezpieczyć zawartość przed przemoczeniem. Worek można nosić na plecak – taka opcja spodoba się aktywnym chłopcom, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i mieć przy sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy (zabawki, telefon czy portfel).

Nowoczesne wzory

Chłopięce akcesoria z modnymi motywami – napisami, wzorami zwierzęcymi czy deseniami nawiązującymi do typowo męskich zainteresowań np. piłki nożnej, wywołają uśmiech na twarzy pociechy. Nowoczesne wzornictwo to nie jedyna zaleta dodatków Endo, które nie ustępują miejsca funkcjonalności.

Na przybory szkolne, buty na zmianę czy strój gimnastyczny

Do piórnika można schować kredki, linijkę, długopis, gumkę czy ołówek. W worku z powodzeniem można nosić buty na zmianę do szkoły czy strój gimnastyczny na W-F. Worek w formie plecaka przyda się również podczas spacerów czy rodzinnych wyjazdów – można do niego schować ulubioną zabawkę, przekąski czy telefon.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie