Stroje na WF i stroje gimnastyczne dla dziewczynek | Endo
TYLKO TERAZ: Wszystkie T-shirty za 19,90 zł!

Stroje na WF i stroje gimnastyczne

Brak produktów do pokazania w tym widoku

Akcesoria na zajęcia wychowania fizycznego dla dziewczynki

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna w życiu dziecka, którego organizm intensywnie się rozwija i rośnie. Zajęcia W-F to ważny element edukacji szkolnej i dobrze, aby nastolatka aktywnie w nich uczestniczyła. Na lekcję W-F niezbędny jest wygodny strój – koszulka z krótki rękawkiem i spodenki, a także dodatki – praktyczne buty oraz worek, do którego można schować wszystkie potrzebne rzeczy.

Funkcjonalne dodatki

Kompletując wyprawkę szkolną, nie można zapomnieć o praktycznych akcesoriach, które przydadzą się dziecku na co dzień, a także w trakcie zajęć wychowania fizycznego. Jednym z podstawowych dodatków jest pojemny worek – jeden na buty, drugi na strój do ćwiczeń. Worek w formie modnego plecaka sprawdzi się również podczas szkolnych wycieczek – można do niego włożyć drugie śniadanie i inne potrzebne gadżety.

Nowoczesny design

Worki dziewczęce Endo przykuwają uwagę nieszablonowymi wzorami, które trafnie wpisują się w aktualne trendy. Motywy zwierzęce czy zabawne napisy spodobają się każdej nastolatce. Worek wykonany z nieprzemakalnej tkaniny uchroni rzeczy znajdujące się wewnątrz przed przemoczeniem, w razie ewentualnych opadów deszczu czy śniegu. U góry worka wszyte zostały praktyczne i wytrzymałe troczki, które szczelnie zamykają worek.

Na W-F, na wycieczkę czy na plac zabaw

Modny worek, który można nosić na plecach podobnie jak tradycyjny plecak to obowiązkowy dodatek do wielu stylizacji na różne okazje. Worek przyda się na W-F do szkoły, a także po zajęciach – na pieszczą wycieczkę czy na plac zabaw. Do worka można schować ulubioną zabawkę lub smakołyki na spacer.

Do worka – wygodne buty i modne nakrycie głowy

Kolorowy i pojemny worek można nosić zarówno do klasycznych stylizacji casualowych, bazujących na jeansach czy dzianinowej sukience, lub w towarzystwie sportowych elementów garderoby – adidasów, bejsbolówki i bawełnianego T-shirta.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie