Kurtki dla chłopców, rozmiary 92 - 128 | Endo

Dodatkowe 15% rabatu na wszystko! Wpisz składając zamówienie kod: 15R, ważny przy zamówieniu za min. 229 zł do 15:00 06.07.2020 roku.

Kurtki

Kurtki dla małego chłopca

W sezonie wioesenno-letnim i jesienno-zimowym dzieci bardzo często przeziębiają się i łapią sezonowe infekcje. Najczęściej jest to wynik niewłaściwego dopasowania stylizacji do warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Na chłodniejsze miesiące dziecku potrzebna jest ciepła kurtka, która ochroni organizm nastolatka przed wychłodzeniem i przewianiem. Modne okrycie wierzchnie, z obszernym kapturem i pojemnymi kieszeniami, będzie nie tylko praktyczne, ale i funkcjonalne.

Materiał do zadań specjalnych

Kurtka narażona jest na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych – deszcz, śnieg, wiatr, mróz, ale także promienie słoneczne, a do tego wyjątkowa aktywność dzieci w tym wieku sprawiają, że materiał, z którego wykonane jest ubranie, powinien być odporny i wytrzymały. Co ważne – kurtka musi być lekka i wygodna w noszeniu. Okrycia wierzchnie Endo łączą wszystkie te cechy – chronią organizm przed wyziębieniem, jednocześnie idealnie dopełniając stylizację.

Elementy zdobiące, zabezpieczające

Głowa to najbardziej wrażliwy obszar ciała dziecka, dlatego też kurtka powinna mieć duży kaptur, który można założyć w razie ujemnych temperatur czy intensywnych opadów. W kieszeniach można ogrzać dłonie, a elementy odblaskowe poprawiają widoczność dziecka po zmroku, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo. 

Praktyczne kolory

Chłopięce kurtki Endo zachwycają modnymi kolorami, które trafnie wpisują się w aktualne trendy. Kurtki mają jednolite kolory, dzięki czemu doskonale dopasowują się do pozostałych elementów dziecięcej garderoby.

Na każdą porę roku i okresy przejściowe

W ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele zimowe, dedykowane na chłodne miesiące, jak i stylowe parki odpowiednie na okres przejściowy – jesień i wiosnę. A także kurtki jeansowe na lato. Ciepłe okrycie wierzchnie w neutralnym kolorze wspaniale się prezentuje, a i spełania swoje praktyczne powołanie.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie