Kurteczki chłopięce dla maluchów | Endo
✂ WYPRZEDAŻ do -70% z DODATKOWYM -10% KODEM endo10 NA WSZYSTKO ✂

Kurteczki dla małego chłopca

Kurteczki chłopięce – must-have na sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy

W szafie każdego chłopca muszą znaleźć się co najmniej dwie kurtki. Jedna zabezpieczy przed chłodem w zimę, druga z pewnością przyda się wiosną i jesienią. W naszej ofercie znajdziesz kurtki dla syna na każdy sezon – w różnych rozmiarach, kolorach i wykonane z różnych materiałów.

Przejściowe kurteczki dla chłopca

Pikowane, lekko ocieplane, jeansowe, parki – bez problemu znajdziesz idealną kurtkę przejściową dla swojego syna. Kurtki Endo chronią przed chłodem, ale jednocześnie są na tyle lekkie, że zapobiegają przegrzaniu, dzięki czemu świetne sprawdzą się także w cieplejsze dni. Każda ma co najmniej dwie kieszenie, w których dziecko może bez problemu schować drobne przedmioty.

Kurtki dostępne są w różnych kolorach, chociaż dominują odcienie błękitu i granatu. Część jest wyposażona w kontrastowe suwaki, które przyciągają wzrok.

Zimowe kurteczki dla chłopców

W ofercie dostępne są również zimowe kurtki dla chłopca. Zadbaliśmy o to, by były odpowiednio ocieplone i nie przepuszczały wiatru. Część ma kolorowe akcenty i nadruki, które z pewnością przypadną do gustu chłopcom nie znoszącym nudy. Wnętrza kapturów zimowych są w większości pokryte dodatkową tkaniną wierzchnią, co chroni głowę przed wychłodzeniem nawet wtedy, gdy chłopiec zapomni założyć czapkę.

Część kurtek – zarówno przejściowych jak i zimowych – jest wyposażona w elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo dziecka po zapadnięciu zmroku.

Kurteczki zostały zaprojektowane z myślą o chłopcach w wieku 3-8 lat i są dostępne w rozmiarach od 92
do 128.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie