Czapki i chustki dla niemowlaka w Sklepie Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Czapki i chustki niemowlęce

Kategorie:

Czapki i chustki dla niemowlaka

Czapeczki i chustki są niezbędnym elementem niemowlęcej garderoby. Organizm kilkumiesięcznego dziecka jest dużo bardziej - niż u starszych dzieci - narażony na działanie niskich i wysokich temperatur. Powierzchnia głowy małego dziecka stanowi dużą część powierzchni ciała  i przez to odgrywa kluczową rolę w regulacji temperatury ciała i wymianie cieplnej. W chłodne dni przed wyjściem na spacer należy założyć maluchowi czapkę oraz ochronić szyję, aby nie dopuścić do wychłodzenia dziecka. Natomiast w ciepłe dni zakładamy dziecku cienką czapeczkę albo chustkę jako ochronę przed słońcem.

 

Czapki niemowlęce 

Czapki niemowlęce z oferty Endo skutecznie chronią organizm Twojego dziecka przed utratą ciepła i zaziębieniem, i zapewniają komfort termiczny. W wiosenne i letnie dni idealnie sprawdzą się cieńsze czapeczki, z cienkiej dzianiny bawełnianej lub lekkiego płótna, natomiast podczas chłodniejszych pór roku, warto wybierać modele z grubszych tkanin lub z dzianiny dwuwarstwowej.

Do czapeczki można dobrać pasujące okrycie szyi, na przykład chustkę z naszej kolekcji.

 

Chustki dla niemowląt 

Nasze chustki na szyję dla niemowląt dostępne są w ciemnych i jasnych kolorach i pasują zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wykonane są z bawełny organicznej, delikatnej i bezpiecznej dla skóry niemowlęcia. W produktach zastosowano elastyczne szwy  oraz zapięcie na rzep, co gwarantuje maksymalną wygodę zakładania i komfort noszenia.

 

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie