Dla mediów | | Endo

Dla mediów

Kolekcje wiosna - lato 2019

Wyrusz z endo. na wyprawę po dzikim safari, w podróż do świata dinozaurów, na wiosenny spacer po kolorowych od kwiatów łąkach lub rodzinną przejażdżkę rowerami. Kolekcja wiosna-lato 2019 to wyjątkowo barwne i wesołe linie ubrań dla młodszych i starszych dzieci, które dopełniają wybrane modele dla ich rodziców.

Tegoroczna kolekcja w duchu wartości endo. wzmocni pewność siebie każdego dziecka dzięki superbohaterom: Superpsu Hau Hau i Superkotu Miau Miau. Zachęcimy wszystkich członków rodziny do wspólnego spędzania czasu poprzez sport (kolekcje: Mów mi mistrzu, Rowerowy zawrót głowy, To mnie kręci) oraz wspólne spacery, podczas których będziemy podziwiać przyrodę i cieszyć się piekną pogodą (Pastelowa łąka, Lato malowane tęczą, W wisniowym sadzie).

Na egzotyczną wyprawę zabiorą nas kolekcje Dzika podróż i Zakochana dżungla, a do krainy wyobraźni porwą nas dinozaury z kolekcji Co wiesz o dinozaurach oraz syrenokoty z kolekcji Podwodne tajemnice. Wakacyjny nastrój zapewnią koszulki z linii Wakacje na fali i Mój kawałek oceanu.

18 nowych kolekcji endo. to festiwal barw, pomysłów i dobrego humoru.

Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2
Trawa2

O endo.

Od lat 90tych marka endo. kojarzona jest z artystycznymi ilustracjami i zabawnymi, inteligentnymi tekstami na dziecięcych koszulkach. Nasze ubrania są odzwierciedleniem dziecięcej wyobraźni, pasji i ambicji. Przykładając tak dużą wagę do promowanych przez nas wartości, takich jak aktywne spędzanie czasu czy optymizm, pragniemy wspierać rodziców w pozytywnym i harmonijnym rozwoju dziecka.

Nasze ubrania tworzone są z poszanowaniem indywidualizmu dziecka i jego własnego zdania. Doceniamy zarówno księżniczki, łobuziary, sportowców, uparciuchów jak i nieśmiałych intelektualistów. Każde dziecko jest przecież absolutnie wyjątkowe. Dla endo. każde dziecko jest jedno na milion.

Nasze ubrania to również wygoda i swoboda. Produkowane z wysokogatunkowej bawełny zapewniają komfort dziecku podczas zabawy i nauki. Nie przeszkadzają, ale pomagają dziecku w wyrażaniu swojej osobowości.

Misją endo. jest patrzenie na całą rodzinę jako bezpiecznego schronienia dla dziecięcych marzeń i aspiracji. Wspólne spędzanie czasu z rodzicami czy dziadkami daje dziecku podstawy do budowania wartościowych relacji w dalszym życiu. Koszulki dla dorosłych, korespondujące z ich dziecięcymi odpowiednikami, to dialog między pokoleniami i zapewnienie dziecka, że jesteśmy gotowi do pełnego uczestniczenia w jego życiu.

Endo to nie tylko ubrania, to wiara w szczęśliwe dzieciństwo, które przełoży sie na szczęśliwą dorosłość!

Kolekcje wiosna-lato 2019

Chłopcy

Superpies Hau Hau
Dzika Podróż
Co wiesz o dinozaurach?
To mnie kręci
Mów mi mistrzu
Rowerowy zawrót głowy
W miejskiej dżungli
Wakacje na fali
Będę pilotem

Dziewczynki

Superkot Miau Miau
Lato malowane tęczą
Pastelowa łąka
Niezły ananasek
Zakochana dżungla
Moja część oceanu
Letnia rabatka
W wiśniowym sadzie
Podwodne tajemnice

Kolejne prezentacje kolekcji wkrótce