Formy płatności | | Endo

Formy płatności

Dokonując zakupów w e-sklepie Endo, masz możliwość skorzystania z następujących form płatności:

  1. VISA Checkout – dokonujesz płatności jednym kliknięciem po zarejestrowaniu karty (VISA lub MasterCard) debetowej, kredytowej lub prepaid w systemie VISA.
  2. Za pobraniem – dokonujesz płatności za zamówienie i dostawę bezpośrednio u kuriera, w wybranym Paczkomacie lub Kiosku Ruchu. W przypadku wyboru tej formy, płatność powinna być dokonana w ciągu 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
  3. Serwis Przelewy24 – dokonujesz płatności drogą szybkich przelewów elektronicznych lub kart płatniczych*. W przypadku wyboru tej formy, płatność powinna być dokonana w ciągu 5 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości        e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.
  4. Przelew na konto - dokonujesz płatności przelewając kwotę za zamówienie bezpośrednio na nasze konto*. W przypadku wyboru tej formy, płatność powinna być dokonana w ciągu 5 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.
  5. Twisto - metoda zakupu, która pozwala Ci zapłacić za zamówienie po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Bez rejestracji, podawania wrażliwych danych. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!  

Dane do przelewu:

STUDIO MK Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Aleje Jerozolimskie 185

02-222 Warszawa

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. , nr konta: 06 1750 0009 0000 0000 2075 0421

 

Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę płatności i ciesz się zakupami w Endo!

* nieopłacone zamówienie zostanie anulowane po upływie 5 dni od daty jego złożenia