Kalosze dziecięce. Kaloszki dla dzieci: wodoszczelne | Endo

Jak wybrać idealne kalosze dziecięce?

Kalosze dla dzieci od Endo wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Na rodzinny spacer w pochmurną pogodę idealnie sprawdzą się kalosze z miękkim, materiałowym mankietem oraz wiązaniem na cholewce, dzięki czemu buty będą lepiej dopasowane do potrzeb Twojego dziecka. Kalosze dla dzieci powinny dobrze przylegać do stopy, nie uciskać jej i nie obciążać. Gdy obuwie tego typu noszone jest w stosunkowo chłodne dni, trzeba pamiętać, że maluch będzie nosił grubą skarpetę. Warto więc wybrać taki model, który zapewni dziecku około 1-1,5-centymetra luzu w palcach. Idealne dopasowanie rozmiaru butów do stóp dziecka jest bardzo ważne dla jego komfortu i bezpieczeństwa podczas chodzenia. Za duże kaloszki dziecięce mogą nie być wystarczająco stabilne, prowadząc tym samym np. do potykania się bądź, co gorsza, przewracania się malucha. Natomiast za małe kalosze będą powodować powstawanie otarć czy pęcherzy.

Kalosze dziecięce, czyli buty na niepogodę

Skakanie po kałużach, brodzenie w wodzie, podchodzenie nieco za blisko błota... to frajda na całego! Jak wiadomo, deszczowe zabawy są dla dzieci tym ciekawsze, im większa jest kałuża. Z pewnością niezbędne okażą się tutaj kalosze dziecięce – w tym kalosze dziecięce dla chłopca oraz kalosze dla dziewczynki. Odpowiednio skrojony but sprawi przecież, że spacery po deszczu będą jeszcze przyjemniejsze, a kolorowe gumowce sprawdzą się nie tylko w dżdżyste dni, ale także podczas porannych spacerów po zroszonej trawie czy w trakcie roztopów. Kalosze są niezastąpione podczas pluchy, a dodatkowo dzięki regulowanej za pomocą sznurka szerokością buta kalosze dla dzieci lepiej dopasują się do kształtu nogi i nie pozwolą, by do środka dostała się woda czy kamyki.

Postaw na kreatywną energię, nawet kiedy pogoda nie rozpieszcza! Kolorowe kalosze dla dziecka przegonią chmury i zainspirują Was do wspólnych zabaw nawet podczas pluchy. W Endo znajdziesz modne gumowce dla dzieci w szerokiej gamie kolorystycznej, zdobione rozmaitymi szalonymi grafikami lub napisami, wśród których każdy maluch wybierze coś dla siebie! W takich butach Twoje dziecko nawet podczas jesiennych spacerów będzie wyglądać modnie i niebanalnie! Niektóre modele kaloszy dziewczęcych są idealne na te cieplejsze i chłodniejsze dni. Wygodne, nieprzemakalne, oryginalne i idealne na niepewną pogodę – niebanalne kalosze dla dzieci czekają w sklepie internetowym Endo!

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie