Kalosze dziecięce, kalosze dla dzieci - Endo
 - 30% extra z kodem: 30LATO i gwarancją dostawy przed długim weekendem

Kalosze dziecięce, kalosze dla dzieci

Kategorie:

Jak dobrać idealne kalosze dla dziecka?

Na rodzinny spacer w pochmurną pogodę idealnie sprawdzą się kalosze z miękkim, materiałowym mankietem oraz wiązaniem na cholewce, dzięki czemu buty będą lepiej dopasowane do potrzeb Twojego dziecka. Kalosze dla dzieci powinny dobrze przylegać do stopy, nie uciskać jej i nie obciążać. Gdy obuwie tego typu noszone jest w stosunkowo chłodne dni, trzeba pamiętać, że maluch będzie nosił grubą skarpetę. Warto więc wybrać taki model, który zapewni dziecku około 1-1,5-centymetra luzu w palcach. Idealne dopasowanie rozmiaru butów do stóp dziecka jest bardzo ważne dla jego komfortu i bezpieczeństwa podczas chodzenia. Za duże kalosze mogą nie być wystarczająco stabilne, prowadząc tym samym np. do potykania się bądź, co gorsza, przewracania się malucha. Natomiast za małe kalosze będą powodować powstawanie otarć czy pęcherzy.

W czasie deszczu – kalosze dla dzieci!

Skakanie po kałużach, brodzenie w wodzie, podchodzenie nieco za blisko błota... to frajda na całego! Jak wiadomo deszczowe zabawy są dla dzieci tym ciekawsze, im większa jest kałuża. Rodzice wyposażeni w kolorowe gumowce dla dziecka są gotowi stawić czoła takiej przygodzie bez żadnych obaw. Odpowiednio skrojony but sprawi przecież, że spacery po deszczu będą jeszcze przyjemniejsze, a kalosze dziecięce sprawdzą się nie tylko w dżdżyste dni, ale także podczas porannych spacerów po zroszonej trawie czy w trakcie roztopów. Kalosze są niezastąpione podczas pluchy, a dodatkowo dzięki regulowanej za pomocą sznurka szerokością buta kalosze dla dzieci lepiej dopasują się do kształtu nogi i nie pozwolą, by do środka dostała się woda czy kamyki.

Nowe kalosze poproszę!

Postaw na kreatywną energię, nawet kiedy pogoda nie rozpieszcza! Kolorowe kalosze dla dziecka przegonią chmury i zainspirują Was do wspólnych zabaw nawet podczas pluchy. W Endo znajdziesz modne gumowce dla dzieci w szerokiej gamie kolorystycznej, zdobione rozmaitymi szalonymi grafikami lub napisami, wśród których każdy maluch wybierze coś dla siebie! W takich butach Twoje dziecko nawet podczas jesiennych spacerów będzie wyglądać modnie i niebanalnie! Wygodne, nieprzemakalne, oryginalne i idealne na niepewną pogodę – niebanalne kalosze dla dzieci czekają w sklepie internetowym Endo!

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie