Miś Endo zaprasza do strefy dziecka a w niej gry, zabawki, książki
  LETNIA WYPRZEDAŻ do -70% 

Strefa dziecka z Misiem Endo

Kategorie:

Zabawki i książki dla niemowlaków i dzieci

W sklepie internetowym Endo mamy bogatą ofertę zabawek i książek dla niemowlaków oraz młodszych i starszych dzieci. Znajdziesz tutaj zabawki dla 2-latka, zabawki dla 6-miesięcznego dziecka, gryzaki drewniane, gry i puzzle, chodziki, rowery i jeździki, maty edukacyjne, kocyki przytulanki, szumiące misie, książki dla 5-latka, książki dla 6-latka, a także lektury szkolne i wiele innych.

Miś Endo, kocyki przytulanki i Szumisie

W ofercie Endo mamy wspaniałe przytulanki, które staną się najlepszymi przyjaciółmi dziecka już od pierwszego dnia życia. Kocyk przytulanka z główką w kształcie królisia otuli maluszka i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Szumiący Miś i Szumiący Króliś Felek to pluszowe przytulanki, które emitują szum wód płodowych oraz automatycznie reagują na płacz, dzięki czemu uspokajają dziecko i ułatwiają mu zasypianie. Miś Endo to zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem i pomaga mu w nauce codzienności.

Najlepsze zabawki i gry dla maluchów i starszych dzieci

Dzięki szerokiej ofercie wyjątkowych zabawek i niezwykłych gier możemy spełnić marzenia każdego dziecka. Drewniane warzywa i owoce do krojenia, farby do malowania palcami czy tamburyn i marakas to doskonałe zabawki dla 3-latka. Jeśli szukasz zabawek dla 4-latka, to świetnym pomysłem będzie gra „Zwierzaki na Arktyce” albo tatuaże jednorożce. Origami – Łódki czy stolik warsztatowy Brico to idealne zabawki dla 5-latka.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie