Wyprawka do szkoły - Back to school I Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Ubrania do szkoły na nowy rok szkolny 2023/2024

Skompletuj szkolną wyprawkę w sklepie Endo. Koszulki, spodnie, sukienki, bluzki, strój na WF czy worek na kapcie - w Endo znajdziesz potrzebne ubrania na wyprawkę do szkoły i przedszkola.

Wyprawka szkolna

Kategorie:

Back to school - co założyć na rozpoczęcie roku szkolnego?

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć, w co ubrać dziecko w pierwszy dzień szkoły. Strój na rozpoczęcie roku szkolnego powinien być odświętny, oficjalny i schludny – dziecko powinno wyglądać ładnie i elegancko. Takie ubranie musi być także wygodne – nie powinno krępować ruchów, aby nasz uczeń czuł się komfortowo i swobodnie. Często wskazówki dotyczące tego, jak ma wyglądać strój galowy znajdziemy w statucie lub regulaminie szkoły, co może być sporym ułatwieniem w wyborze właściwego ubioru. Obecnie te zasady nieco się poluzowały: zdarza się nawet, że dzieci przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego w odpowiednio dobranych T-shirtach i trampkach, szkołą ma rozwijać ich kreatywność a nie dyktować styl i sposób ubioru. Jeśli nadal zastanawiasz się, w co ubrać pociechę pierwszego września, sprawdź poniżej nasze propozycje, dla dziewczynki i dla chłopca.

Wyprawka szkolna dla dziecka – co kupić? Przygotuj listę zakupów!

Wyprawka szkolna to spory wydatek zarówno w przypadku pierwszoklasisty, jak i starszego dziecka. Oprócz niezbędnych podręczników i zeszytów ćwiczeń pociechę należy zaopatrzyć w różne akcesoria i przybory. Jak przygotować się na zakupy? Na początku sporządź listę rzeczy, które przydadzą się maluchowi podczas kilku następnych miesięcy chodzenia do szkoły. Pamiętaj, że ich wygląd oraz przeznaczenie musisz uzależnić od wieku dziecka.

Co powinna zawierać wyprawka do szkoły dla dziecka?

Co należy zakupić przed rozpoczęciem roku szkolnego? Oto kilka niezbędnych elementów wyprawki zarówno dla kilkuletniego malucha, jak i starszego dziecka: koszulki – wygodne t-shirty dla dziecka na każdą okazję ciepłe bluzy – możesz wybierać spośród klasycznych kangurek lub modeli z zamkiem błyskawicznym; wytrzymałe spodnie – sprawdzą się zarówno egzemplarze wykonane z wytrzymałego jeansu, jak i z elastycznych materiałów; strój na WF – obowiązkowe wyposażenie ucznia podczas zajęć fizycznych uniwersalny plecako worek – wygodny worek który może pełnić funkcję plecaka lub torby na obuwie nieprzemakalne kalosze – ochronią dziecko przed przemoczeniem skarpetek podczas deszczowych dni.

szkolna wyprawka – co kupić, aby szybko odświeżyć szafę dziecka?

Ostatnie dni lata to nie tylko czas przygotowań do szkoły, ale także dobra okazja do odświeżenia garderoby dziecka na jesień i zimę. Dzięki temu przygotujesz pociechę na każdą sytuację oraz zadbasz o jej zdrowie i samopoczucie. Na początku zrób porządki i sprawdź, które ubrania wymagają naprawy lub wymiany. Następnie zastanów się, co przyda się podczas najbliższych miesięcy – okres jesienno-zimowy sprzyja przeziębieniom, dlatego warto zakupić m.in. cieplejsze ubrania na chłodne dni.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie