Maski karnawałowe dla dzieci – pobierz maski z ulubionymi motywami z koszulek Endo

Najmłodsi uwielbiają wszelkiego rodzaju przebieranki, a karnawał dostarcza im ku temu wielu okazji. Maski karnawałowe dla dzieci to jeden z obowiązkowych atrybytów każdej zabawy karnawałowej. Wprowadzają element zagadki, tajemniczości i po prostu świetnie uzupełniają stroje na bal przebierańców. Oczywiście dobrze sprawdzą się też przy innych okazjach, jak urodziny czy inne dziecięce przyjęcia. Poniżej znajdziecie pomysły na przeróżne maski karnawałowe dla dziewczynek i chłopców, zainspirowane ulubionymi motywami z koszulek Endo. Skorzystajcie z naszych gotowych szablonów – kliknijcie w obrazki, pobierzcie, wydrukujcie i ozdóbcie. Maski prezentują się świetnie i przyniosą Wam wiele radości podczas wspólnej zabawy!

W karnawale czas na bale, wszyscy bawią się wspaniale!

Pobierz maski karnawałowe dla dzieci z motywami z koszulek Endo

Lubicie nasze charakterystyczne grafiki z koszulek? Wesołe, rysunkowe zwierzaki lub te bardziej naturalne, rodem z dzikiej puszczy? Teraz możecie pobrać maski z Waszymi ulubionymi bohaterami Endo. Nasi graficy przygotowali dla Was prawdziwą ferię kolorowych masek. Do wyboru przeróżne wzory: pełne maski, pół-maski, w kolorze lub do samodzielnego pokolorowania. Wybór jest na prawdę duży! Możecie pobrać gotowe, kolorowe propozycje lub pokolorować i ozdobić je według własnego pomysłu. Możecie uzupełnić maski o własne przebrania lub stworzyć wyjątkowe #matchymatchy zestawy z koszulkami Endo – sprawdź t-shirty i bluzki dla dziewczynek oraz t-shirty i bluzki dla chłopców.

Jak przygotować maski karnawałowe dla dzieci?

Przygotowanie maski karnawałowej to świetny punkt wyjścia do wspólnej zabawy. Jeśli nie chcesz przygotowywać maski karnawałowej od zera, skorzystaj z naszych gotowych szablonów!.

1. Wydrukuj dowolną maskę, a potem wytnij. Jeśli chcesz by była bardziej trwała lub sztywniejsza, wydrukuj ją na grubszym papierze lub podklej kartką z bloku technicznego – najklejasz wydrukowaną maskę na bloku, a następnie ponownie wycinasz kontur.

2. Teraz czas na uchwyt. Maskę możemy nosić bezpośrednio na twarzy – wystarczy wówczas zamocować kawałek elastycznej gumki. Robimy niewielkie dziurki w papierze, przeciągamy gumkę, zawiazujemy i gotowe lub mocujemy przy pomocy zszywacza. Możemy wykorzystać też wstążki lub sznurki, ale elastyczna gumka sprawdzi najlepiej. Kupicie taką w pasmanterii lub sklepie plastycznym.

Maskę możemy też, podobnie jak na tradycyjnych balach, trzymać w dłoni. Mocujemy ją wówczas do dowolnego patyczka. Najlepiej wykorzystać do tego patyczki do szaszłyków, drewniane szpatułki, jednorazowe pałeczki do sushi lub po prostu słomki. Patyczek można ozdobić lub np. owinąć krepiną, a następnie przykleić do maski przy pomocy kleju na gorąco, magicznego lub taśmy dwustronnej.