Koty w kosmosie – zabawy i karty pracy dla dzieci – Darmowy PDF

Witaj, mały odkrywco! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałoby życie kotów w nieskończonych przestworzach kosmicznych? Czy chciałbyś pomóc kociakom odnaleźć drogę przez galaktyczne labirynty, odkryć tajemnice kosmicznych gwiazd, a może nawet namalować własny kosmiczny statek? Jeśli tak, to ten zestaw zabaw jest właśnie dla Ciebie!

Poznaj dzielnych, kosmicznych bohaterów dziecięcych koszulek Endo, czyli Astrokoty! Zabawne zwierzaki wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywają liczne przygody w kosmosie. Ale to nie wszystko! Astrokoty zawędrowały także na koszulki dla dziewczynek Endo jak i również do naszego najnowszego ebooka z zabawami dla dzieci. Wraz z naszymi bohaterami rozwiązujcie kosmiczne zabawy i odkrywajcie kosmos. Zapraszamy do zabawy!

Pobierz zabawy o kosmicznych kotach

Koty w Kosmosie – Zabawy do Wydrukowania dla Dzieci

W naszym darmowym PDFie z zabawami dla dzieci znajdziecie wiele ciekawych zadań takich jak labirynty, kolorowanki, rysowanki, połącz kropki, szlaczki czy znajdź różnicę. Wśród nich znajdziecie:

Galaktyczny Labirynt

Pomóż kotu Kosmosowi odnaleźć drogę na Ziemię. Wśród gwiazd i planet ukryty jest labirynt, przez który musisz poprowadzić naszego kociaka. Ale uważaj! W kosmosie czyhają złowrogie roboty, które chcą rozmontować statek Astrokota na części.

Połącz Kropki i Odkryj Tajemnicę

Czy jesteś ciekaw, co kryje się za tajemniczymi kropkami? Połącz je wszystkie w odpowiedniej kolejności, a dowiesz się czym podróżują Astrokoty i kto do Ciebie mruga z nocnego nieba.

Znajdź Różnice – Drużyna kosmicznych kotów na misji

Oto dwie prawie identyczne obrazki z kotami w kosmosie. Ale „prawie” robi wielką różnicę! Astrokoty spotkały swoich odpowiedników z innego wymiaru. Sprawdź czym się różnią tajemniczy przypysze. Znajdź 10 różnic.

Szlaczki Gwiazdowe

Nie tylko koty kochają gwiezdne przygody. Ich przyjaciel Kosmopies ma wyśmienity słuch, który uzywa do nasłuchiwania tajemniczych dźwięków z najdalszych zakamarków galaktyki. Pomóż mu zidentyfikować kosmiczne fale rysując odpowiednie szlaczki.

Kolorowanki z Kotami Astronautami

Wyobraź sobie, że jesteś projektantem kocich skafandrów. Daj upust swojej kreatywności i pokoloruj kociaki i przestrzeń kosmiczną wokół nich w najbardziej niesamowitych barwach!

Kosmiczna inspiracja z ubranek dla dziewczynek Endo

Astrokoty to bohaterzy najnowszej kolekcji dla dziewczynek od Endo. Zabawne koty można znaleść na koszulkach z długim rękawem dla dziewczynek a także na bluzach i legginsach. Koty w kosmosie łączą jedne z najbardziej ulubionych tematów małych dam. Koci przyjaciele nie od dziś towarzyszą dzieciom w życiu codziennym i są jednymi z ulubionych zwierzaków dziewczynek. Dodajmy do tego fascynujący wszystkie dzieci kosmos i otrzymamy niesamowite przygody kotów w kosmosie, które zainspirują dzieciaki do sięgania ku gwiazdom.