Coś mi w duszy gra..

Kto kocha muzykę, ten usłyszy ją nawet w kocich śpiewach! Bohaterem tej kolekcji jest nieco niesforny kot, który zamiast po płotach woli chodzić po pięciolinii. Za jego sprawką nuty pospadały z pięciolinii, a klucze wiolinowe się poplątały – wszystko to, bo jemu „w duszy gra”. Kolorystyka linii jest klasyczna: granaty, czerwienie, szary melanż, wzbogacone migoczącym srebrnym deseniem w nutki i serca. To idealna kolekcja do szkoły lub na popołudniowe zajęcia ze śpiewu.


Tańczące wróżki

Każda dziewczynka choć przez chwilę marzy o tym, by zostać baleriną, nosić baletki lub pointy, tiulową spódniczkę i stąpać delikatnie po wielkiej scenie. Linia „Tańczące wróżki” skierowana jest właśnie do małych tancerek. Delikatne rysunki są dopełnione akwarelami i wykończone srebrnym brokatem, imitującym delikatny tiul. Starsze dziewczynki zamienią się z Endo w baletnice, młodsze zaś w skrzydlate wróżki. Harmonia, subtelność i klasyka rysunków doskonale komponują się z delikatnymi, jasnymi tłami.


Linia „Tańczące wróżki” to swobodne, dzianinowe sukienki, spódniczki, marynarki, spodnie i bluzki w odcieniach pudrowego różu, ciepłej szarości i delikatnej wanilii, poprzetykane srebrną nitką i delikatnym brokatem. Koszulki z tej linii na pewno zachęcą dziewczynki do tańca, a tym starszym przypomną ich dziecięce marzenie.


Krata rządzi

…i nie wychodzi nigdy z mody! Szczególnie poszukiwana w zimie, kiedy tak miło jest otulić się ciepłą, grubą i miękką flanelą. W krainie kraty nie ma nudy! Może być drobna, gruba, dwu czy też różnokolorowa. Ten wyrazisty, mocny akcent sprawdzi się w każdej stylizacji, codziennej jak i wyjściowej!