Czapka z daszkiem dla dziewczynki, z zebrą w okularach, niebie | Endo

Czapka z daszkiem dla dziewczynki, z zebrą w okularach, niebieska D09R016_1

39.90 zł 9.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.90 zł
Jasnoniebieski
Wybierz rozmiar:

  • 100% bawełny
  • czapka z daszkiem
  • gruba tkanina wierzchnia
  • z tyłu regulacja na rzep
  • nadruk z przodu

Sportowa czapka z daszkiem dla dziewczynki

Twoja córka uwielbia proste, wygodne czapki z daszkiem, które może nosić na co dzień? Czapka z daszkiem dla dziewczynki, to idealna część garderoby dziecięcej do ochrony przed słońcem podczas letnich zabaw. Wykonana z bawełnianej tkaniny. Dziewczęca czapka z daszkiem jest bardzo wygodna. Jednokolorowa klasyczna czapka baseballówka ze sztywnym daszkiem. Czapka dopłeniona aplikacją jednej z kolekcji Endo nadaje całości modny wygląd. Idealny dodatek do letnich T-shirtów i krótkich spodenek legginsów czy też spódnic.

Skład
100% bawełna

W Endo bliski jest nam temat dzikiej przyrody, ginących gatunków i zagrożeń związanych z eksploatacją naszej planety. Tym razem postanowiliśmy pokazać zagrożone gatunki w przyjaznej, bliskiej dzieciom odsłonie – jako naszych radosnych przyjaciół, którzy pod wieloma względami są tacy jak my. Mają swoje życie i robią to, co dzieci – symbolizują to gadżety, które towarzyszą zwierzakom. Łatwiej jest identyfikować się i chronić to co znamy. Mamy nadzieję, że ta kolekcja pozwoli zbudować tę więź między światem dzieci i światem przyrody, która wymaga ciągłej ochrony.

W tej linii przygotowaliśmy łatwe w odbiorze koszulki w nowoczesnych prostych formach i w pastelowej kolorystyce – zgaszonym żółtym, pastelowym błękicie, różu i i bieli. Główną rolę grają tu nadruki ze zwierzętami . Uzupełnieniem linii są wygodne legginsy i krótkie spodenki, które dowolnie miksowane pozwolą stworzyć zestawy na każdy dzień. Drobiazgami, które podkręcą stylizacje są niezbędne wiosną i latem czapki z daszkiem oraz kolorowe skarpetki.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie