ENDO WYDARZENIA

29.05.2018

Dlaczego każde dziecko powinno mieć misia?

Dlaczego każde dziecko powinno mieć misia?

https://endo.pl/mis-endoPluszowy miś to jedno z najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa. Od pierwszych miesięcy życia dziecka pociesza je, zaspokaja jego poczucie bezpieczeństwa, ale nie tylko!

Czytaj więcej

25.05.2018

Powiedz to po angielsku - ćwicz razem z Endo

Powiedz to po angielsku - ćwicz razem z Endo

Endo od zawsze zachęca rodziców do wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Tym razem zapraszamy do wspólnej nauki języka angielskiego. Baw się razem z nami!

 

Czytaj więcej

21.05.2018

Przytul Polskę z Endo!

Przytul Polskę z Endo!

Endo bierze udział w wystawie "Przytul Polskę" podczas Łódź Design Days! Wystawa „Przytul Polskę” jest częścią największego święta dobrego wzornictwa w Polsce – Łódź Design Festival. To przestrzeń, w której będzie można znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy potrafimy z dystansem i sympatią pomyśleć o kraju i o tym, co dla nas oznacza bycie Polakami? Nie mogło zabraknąć na niej firmy Endo, która specjalnie na tę okazję przygotowała szereg atrakcji.

Czytaj więcej

12.04.2018

Powiedz to po angielsku z Endo!

Powiedz to po angielsku z Endo!

Nadruki z zabawnymi tekstami i grafikami tworzonymi przez polskich artystów to od zawsze znak rozpoznawczy Endo. „Nie mów do mnie misiu”, „Będę grzeczny… od jutra”, „100% urwisa”, „Mama nie zawsze ma rację” - te kultowe teksty Endo znają już chyba wszyscy, a „połowa” Polski nosi je na koszulkach. Najwyższy czas na zmianę i nową zabawę słowami! W tym roku Endo przygotowało nową kolekcję po angielsku!

Napis na znanej wszystkim koszulce „Nie mów do mnie, misiu!” został zastąpiony angielskim zdaniem „Don’t talk to me, boo bear”. Jedno się jednak nie zmieniło – ciągle ma być zabawnie i niestereotypowo.

Czytaj więcej

19.03.2018

Milionowe zamówienie on-line!

Milionowe zamówienie on-line!

Ubranka ENDO wniosły do polskiej mody dziecięcej nową jakość. Marka stawia na proste kroje i wysokiej jakości materiały, przyjazne dla środowiska. Są szyte z lnu, bawełny i ozdabiane ekologicznymi farbami. Wykonywane z pasją i miłością, stają się czymś więcej niż tylko garderobą, utożsamiane są ze stylem życia, który docenia coraz szersze grono klientów.

Czytaj więcej

03.01.2018

Pobierz kolorowanki Endo!

Pobierz kolorowanki Endo!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolorowanki z grafikami z ubranek Endo do pobrania i wydrukowania w domu :)

Kredki w dłoń i do dzieła!

 

Pobierz kolorowanki

Czytaj więcej

27.12.2017

Kur-de Balans! Endo w Muzeum Narodowym!

Kur-de Balans! Endo w Muzeum Narodowym!

Koszulki Endo znalazły się w zaszczytnym gronie 600 najlepszych, polskich przedmiotów użytkowych z ostatniego stulecia! Tę wyjątkową kolekcję możemy oglądać od 15. grudnia w Galerii Wzornictwa Polskiego. Jest to pierwsza, przekrojowa wystawa poświęcona polskiemu wzornictwu, która na stałe zagości w ofercie Muzeum Narodowego w Warszawie.

Czytaj więcej

24.11.2017

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” - literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki.

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” to literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki. Książka dedykowana jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Tytułowa bohaterka, Gabi, ma siedem lat i właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Choć wychowuje się w rodzinie zastępczej, a z szóstką przybranego rodzeństwa czasem ciężko się dogadać Gabi, to najbardziej zwariowana i uśmiechnięta siedmiolatka na świecie. Jako największa fanka „Ani z Zielonego Wzgórza” zawsze marzyła o znalezieniu swojej bratniej duszy, los zamiast Diany zesłał jej Bartka - nieśmiałego jedynaka, który przejmuje się absolutnie wszystkim.

Czytaj więcej

10.10.2017

Rusza akcja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń

Rusza akcja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Można już kupić koszulki z limitowanej serii „Razem możemy więcej”. Endo przekazuje cały zysk ze sprzedaży charytatywnych koszulek, oznaczonych na stronie różowym sercem z puzzli – logotypem akcji, podopiecznym Fundacji.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego działania – do zakupu koszulek i dzielenia się zdjęciami, indywidualnymi lub w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, w koszulkach na profilach Instagram i Facebook.

Chcemy, żeby było nas, zjednoczonych wokół akcji jak najwięcej, bo od naszego zaangażowania zależy skala pomocy podopiecznym Fundacji. Prosimy o podpisanie zdjęć: razem możemy więcej - akcja @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji #endopl  i odsyłanie do strony na której można dokonać zakupu www.endo.pl

Czytaj więcej

18.09.2017

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbył się benefis z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych Marzeń. Jubileuszowa gala była okazją do wyróżnienia wszystkich, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorej onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się marka ENDO. Nagrodę, czyli Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

Czytaj więcej