ENDO WYDARZENIA

03.01.2018

Pobierz kolorowanki Endo!

Pobierz kolorowanki Endo!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolorowanki z grafikami z ubranek Endo do pobrania i wydrukowania w domu :)

Kredki w dłoń i do dzieła!

 

Pobierz kolorowanki

Czytaj więcej

27.12.2017

Kur-de Balanas! Endo w Muzeum Narodowym!

Kur-de Balanas! Endo w Muzeum Narodowym!

Koszulki Endo znalazły się w zaszczytnym gronie 600 najlepszych, polskich przedmiotów użytkowych z ostatniego stulecia! Tę wyjątkową kolekcję możemy oglądać od 15. grudnia w Galerii Wzornictwa Polskiego. Jest to pierwsza, przekrojowa wystawa poświęcona polskiemu wzornictwu, która na stałe zagości w ofercie Muzeum Narodowego w Warszawie.

Czytaj więcej

24.11.2017

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” - literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki.

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” to literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki. Książka dedykowana jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Tytułowa bohaterka, Gabi, ma siedem lat i właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Choć wychowuje się w rodzinie zastępczej, a z szóstką przybranego rodzeństwa czasem ciężko się dogadać Gabi, to najbardziej zwariowana i uśmiechnięta siedmiolatka na świecie. Jako największa fanka „Ani z Zielonego Wzgórza” zawsze marzyła o znalezieniu swojej bratniej duszy, los zamiast Diany zesłał jej Bartka - nieśmiałego jedynaka, który przejmuje się absolutnie wszystkim.

Czytaj więcej

10.10.2017

Rusza akcja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń

Rusza akcja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Można już kupić koszulki z limitowanej serii „Razem możemy więcej”. Endo przekazuje cały zysk ze sprzedaży charytatywnych koszulek, oznaczonych na stronie różowym sercem z puzzli – logotypem akcji, podopiecznym Fundacji.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego działania – do zakupu koszulek i dzielenia się zdjęciami, indywidualnymi lub w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, w koszulkach na profilach Instagram i Facebook.

Chcemy, żeby było nas, zjednoczonych wokół akcji jak najwięcej, bo od naszego zaangażowania zależy skala pomocy podopiecznym Fundacji. Prosimy o podpisanie zdjęć: razem możemy więcej - akcja @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji #endopl  i odsyłanie do strony na której można dokonać zakupu www.endo.pl

Czytaj więcej

18.09.2017

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbył się benefis z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych Marzeń. Jubileuszowa gala była okazją do wyróżnienia wszystkich, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorej onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się marka ENDO. Nagrodę, czyli Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

Czytaj więcej

21.06.2017

„Razem możemy więcej” – charytatywny pokaz ENDO podczas Warsaw Fashion Street 2017

„Razem możemy więcej” – charytatywny pokaz ENDO podczas Warsaw Fashion Street 2017

 

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej „Razem możemy więcej”. Zainaugurował ją pokaz kolekcji koszulek ENDO podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń organizuje tę akcję już od 10 lat.

 

Czytaj więcej

12.06.2017

Inauguracja kolejnej edycji „Razem Możemy Więcej”  podczas Warsaw Fashion Street 2017

Inauguracja kolejnej edycji „Razem Możemy Więcej” podczas Warsaw Fashion Street 2017

Marka Endo, od lat tworząca wyjątkowe kolekcje ubranek dziecięcych, znana jest także z tego, że angażuje się w pomoc najmłodszym potrzebującym. Już kolejny raz przygotowała akcję „Razem Możemy Więcej”, którą rozpocznie charytatywny pokaz mody dziecięcej podczas Warsaw Fashion Street. 
Czytaj więcej

13.04.2017

Endo i Wyspa Dzieci zapraszają na kolonie

Endo i Wyspa Dzieci zapraszają na kolonie

Tegorocznym partnerem Endo na Lato 2017 została Wyspa Dzieci - organizator kolonii.

 

Wyspa Dzieci to kameralne kolonie dla najmłodszych (6-10 lat). To tygodniowe wakacyjne spotkania dzieci, które w przyjaznym otoczeniu pod uważnym okiem wychowawców i trenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty. W tym roku Miś Endo odwiedzi turnusy kolonii i półkolonii Wyspy Dzieci. 

Czytaj więcej

18.12.2016

Gwarancja dostawy

Gwarancja dostawy

Do 20 grudnia do godziny 12:00 gwarantujemy dostawę Twojego zamówienia przed Świętami! (dotyczy zamówień z płatnością PayU oraz za pobraniem).

Sprawdź, którą formę dostawy oraz płatności wybrać, aby mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas.

Czytaj więcej

29.09.2016

Endo ogrzewanie: kurtki

Endo ogrzewanie: kurtki

Nowe kurtki Endo: dołącz do Endo ogrzewania!

Kurtki Endo to idealna propozycja na zimę. Niezwykle ciepłe i wykonane z dbałością o szczegóły, doskonale sprawdzą się przy minusowych temperaturach: mają ciepłe, grube wypełnienie oraz podszewkę polarową. Wodoodporny materiał chroni od śniegu, deszczu oraz wiatru. Dodatkowo każda kurtka wyposażona jest w elementy odblaskowe, żeby dziecko było dobrze widoczne po zmroku.

Czytaj więcej