Endo wydarzenia | Endo

ENDO WYDARZENIA

12.01.2019

Endo dla WOŚP!

Endo dla WOŚP!

Endo wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji przekazaliśmy na aukcję charytatywną dobrze wszystkim znanego Misia Endo wraz z kompletem misiowych ubranek. Orkiestra zbiera środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Czytaj więcej

21.11.2018

Endo zaprasza na Warsaw Fashion 2018

Endo zaprasza na Warsaw Fashion 2018

Endo wraz z Szymonem Majewskim, Kubą Wesołowskim, Mateuszem Damięckim i wieloma innymi gwiazdami, po raz kolejny weźmą udział w wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń – charytatywnym pokazie mody dziecięcej z udziałem jej podopiecznych! Już w najbliższą sobotę, 24 listopada będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tej niezwykłej imprezie, na której dzieciom na wybiegu będą towarzyszyć celebryci!

Czytaj więcej

26.09.2018

Najciekawsze powiedzonka dzieci

Najciekawsze powiedzonka dzieci

KONKURS

Wspominamy najlepsze powiedzonka Waszych szkrabów! Jakie rezolutne teksty Waszych dzieci Was zaskoczyły, rozśmieszyły, zapadły w pamięć? Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy zestawami worków szkolnych i strojów na WF Endo!

Czytaj więcej

03.09.2018

Plan lekcji Endo 2018/2019

Plan lekcji Endo 2018/2019

Endo razem z Wami wita nowy rok szkolny. Z tej okazji mamy dla Was prezent: praktyczny plan lekcji, który każdy z Was moze pobrać i wydrukować :)

Dobry plan to podstawa! Zaplanuj Wasz wspólny tydzień, aby żadne z zajęć Wam nie umknęło w czasie tygodnia pełnego lekcji i zajęć dodatkowych.

Czytaj więcej

29.08.2018

Nowa kolekcja jesienna Endo

Nowa kolekcja jesienna Endo

Nowa, jesienna kolekcja Endo to mnóstwo kolorów i zabawnych grafik. Endo udowadnia, że sezon jesienno-zimowy wcale nie musi być smutny i szary! Niepowtarzalna, kolorowa kolekcja Endo rozjaśni dzieciom nadchodzące ponure i zimne dni. Uwagę przyciąga jej różnorodność i uniwersalność, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie, a stylizacje staną się swoistą wizytówką naszych pociech. 

Czytaj więcej

29.05.2018

Dlaczego każde dziecko powinno mieć misia?

Dlaczego każde dziecko powinno mieć misia?

https://endo.pl/mis-endoPluszowy miś to jedno z najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa. Od pierwszych miesięcy życia dziecka pociesza je, zaspokaja jego poczucie bezpieczeństwa, ale nie tylko!

Czytaj więcej

25.05.2018

Powiedz to po angielsku - ćwicz razem z Endo

Powiedz to po angielsku - ćwicz razem z Endo

Endo od zawsze zachęca rodziców do wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Tym razem zapraszamy do wspólnej nauki języka angielskiego. Baw się razem z nami!

 

Czytaj więcej

21.05.2018

Przytul Polskę z Endo!

Przytul Polskę z Endo!

Endo bierze udział w wystawie "Przytul Polskę" podczas Łódź Design Days! Wystawa „Przytul Polskę” jest częścią największego święta dobrego wzornictwa w Polsce – Łódź Design Festival. To przestrzeń, w której będzie można znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy potrafimy z dystansem i sympatią pomyśleć o kraju i o tym, co dla nas oznacza bycie Polakami? Nie mogło zabraknąć na niej firmy Endo, która specjalnie na tę okazję przygotowała szereg atrakcji.

Czytaj więcej

12.04.2018

Powiedz to po angielsku z Endo!

Powiedz to po angielsku z Endo!

Nadruki z zabawnymi tekstami i grafikami tworzonymi przez polskich artystów to od zawsze znak rozpoznawczy Endo. „Nie mów do mnie misiu”, „Będę grzeczny… od jutra”, „100% urwisa”, „Mama nie zawsze ma rację” - te kultowe teksty Endo znają już chyba wszyscy, a „połowa” Polski nosi je na koszulkach. Najwyższy czas na zmianę i nową zabawę słowami! W tym roku Endo przygotowało nową kolekcję po angielsku!

Napis na znanej wszystkim koszulce „Nie mów do mnie, misiu!” został zastąpiony angielskim zdaniem „Don’t talk to me, boo bear”. Jedno się jednak nie zmieniło – ciągle ma być zabawnie i niestereotypowo.

Czytaj więcej

19.03.2018

Milionowe zamówienie on-line!

Milionowe zamówienie on-line!

Ubranka ENDO wniosły do polskiej mody dziecięcej nową jakość. Marka stawia na proste kroje i wysokiej jakości materiały, przyjazne dla środowiska. Są szyte z lnu, bawełny i ozdabiane ekologicznymi farbami. Wykonywane z pasją i miłością, stają się czymś więcej niż tylko garderobą, utożsamiane są ze stylem życia, który docenia coraz szersze grono klientów.

Czytaj więcej