Endo zaprasza na Warsaw Fashion 2018 | Endo wydarzenie | Endo
  LETNIA WYPRZEDAŻ do -70% 

Endo zaprasza na Warsaw Fashion 2018

Endo wraz z Szymonem Majewskim, Kubą Wesołowskim, Mateuszem Damięckim i wieloma innymi gwiazdami, po raz kolejny weźmą udział w wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń – charytatywnym pokazie mody dziecięcej z udziałem jej podopiecznych! Już w najbliższą sobotę, 24 listopada będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tej niezwykłej imprezie, na której dzieciom na wybiegu będą towarzyszyć celebryci!

Warsaw Fashion 2018 to coś więcej niż moda!

Pokazy kolekcji Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń, wpisały się już na stałe w harmonogram imprezy Warsaw Fashion - Podopieczni fundacji to pacjenci Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży IMiD oraz Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ideą pokazu mody jest pokazanie zwycięzców i dodanie otuchy wszystkim walczącym z chorobą. Pokazy mody to dla naszych podopiecznych nie tylko przejście po wybiegu. To odzyskanie siły i nadziei po długim leczeniu. Ale przede wszystkim docenienie ich bohaterskiej walki. - mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń. 24 listopada o godzinie 14, na wybiegu Elektrowni Powiśle w Warszawie, dzieci pojawią się dwukrotnie: w ubrankach z kolekcji oraz w koszulkach charytatywnych. Co roku do pokazu Endo chętnie przyłączają się gwiazdy, które towarzyszą małym wojownikom w prezentowaniu kolekcji. W tegorocznym pokazie udział wezmą: Mateusz Damięcki, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Gabi Drzewiecka, Przemysław Cypriański, Piotr Świerczewski, Marcin Mroczek, Kuba Wesołowski, Jarek Jakimowicz, Szymon Majewski, Michał Lewandowski, Janusz Chabior i Sasha Struniń. Jestem tu praktycznie co roku, bo pomaganie tym dzieciom sprawia mi ogromną radość – powiedział o projekcie, w którym uczestniczy od samego początku - Szymon Majewski.

Poczuj radość z pomagania

Przy poprzedniej edycji, dla podopiecznych Fundacji udało się zebrać prawie 100 000 zł. Dzieci wyjechały na turnusy rehabilitacyjne, a na oddziałach onkologicznych zostały zorganizowane zajęcia z arteterapii. Z nadzieją na pobicie corocznego rekordu, z okazji zbliżających się świąt, Endo zwraca się z prośbą do wszystkich pomocników świętego Mikołaja, o jak największą ilość charytatywnych koszulek pod choinkami! Bo razem naprawdę możemy więcej!

Jeśli nie możesz osobiście przybyć na charytatywny pokaz mody - nic straconego!

 

Wydarzenie będzie relacjonowane na żywo na Facebooku @endo.pl – śledź transmisję i weprzyj akcję!

Jak pomóc?

  • Zrób zdjęcie w koszulce charytatywnej
  • Udostępnij zdjęcie na Facebooku i Instagramie oznaczając:
    @endo.pl #endopl #razemmozemywiecej #endodlafundacji

Pomóżmy wspólnie tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. Razem Możemy Więcej! 

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy!

Warsaw Fashion

24.11.2018 godz. 14:00

Elektrownia Powiśle, ul. Elektryczna 2, Warszawa

 

Patroni medialni: