Endo wydarzenia | Endo
EXTRA -25% do WYPRZEDAŻY ✂ Kod: extra25

ENDO WYDARZENIA

22.11.2011

Przemek Saleta Dzieciom!

Przemek Saleta Dzieciom!

Zapraszamy na kolejną odsłonę "Endo. Odkrywamy Talenty"!

Trzecia odsłona "Endo. Odkrywamy Talenty" na rzecz Fundacji to wyjątkowa kolekcja zaprojektowana przez PRZEMKA SALETĘ!
Zanany i lubiany pięściarz dołączył do grona artystów, którzy poprzez stworzenie rysunków na Endowe koszulki wspomogli i nadal wspomagają dzieci dotknięte chorobami onkologicznymi.
Gorąco zapraszamy do zakupu koszulek z tej wyjątkowej kolekcji.

Czytaj więcej

21.11.2011

Benefis Marzeń z Fundacją Spełnionych Marzeń.

Benefis Marzeń z Fundacją Spełnionych Marzeń.

Wyróżnienie dla Endo podczas wyjątkowej Gali.

Fundacja Spełnionych Marzeń już po raz drugi zaprosiła dzieci w trakcie i po zakończonym leczeniu do udziału w II Ogólnopolskim Zjeździe Dzieci i Młodzieży z Chorobą Nowotworową pn. "BenefisMarzeń". W trzydniowym wydarzeniu, które miało miejsce pod koniec września, wzięło udział ok. 300 dzieci z rodzicami z niemal wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce.
Punktem kulminacyjnym Benefisu Marzeń była oficjalna Gala w Teatrze Roma. Mamy przyjemność poinformować, że podczas gali Endo znalazło zostało wyróżnione Medalem ALADYNA.

Czytaj więcej

21.11.2011

Odkrywamy talenty dla dzieci.

Odkrywamy talenty dla dzieci.

Dzięki Państwa wsparciu kolejny raz pomagamy Dzieciom! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że od maja 2010 roku, w ramach naszego cyklu "Endo. Odkrywamy Talenty" udało się stworzyć aż trzy limitowane kolekcje koszulek Endo, które wsparły działania Fundacji Spełnionych Marzeń. Do tej pory, w ramach naszej akcji sprzedaliśmy prawie 3,5 tysiąca koszulek!, z których zysk w całości trafił na cel Fundacji. Poprzednie kolekcje zaprojektowane zostały przez Szymona Majewskiego i Kayah.

Czytaj więcej

30.06.2011

ENDO z Fundacją Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion Street

ENDO z Fundacją Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion Street

W dniu 26 czerwca podopieczni "Fundacji Spełnionych Marzeń" wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.
Podopieczni Fundacji z Warszawy, Lublina, Olsztyna i Kielc wzięli udział w specjalnym dziecięcym bloku pn. "CHILDREN FASHION SHOW". Dzieci wystąpiły na wybiegu w strojach zaprojektowanych i uszytych przez ENDO.

Czytaj więcej

20.05.2011

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Endo!

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Endo!

Do dnia 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy wszystkie dzieci do sklepów ENDO na kolejną zabawę z cyklu "Odkrywamy Talenty".

Tym razem, z Waszą pomocą, będziemy tworzyli kalendarz ENDO na rok 2012!

Każdy, kto 1 czerwca weźmie z nami kredki w dłoń, ma szansę na ozdobienie jednego dnia w naszym kalendarzu. 
Spośród wszystkich, zebranych w tym dniu rysunków, wybierzemy 366 elementów, które ozdobią kalendarz ENDO!
ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

22.04.2011

Wielki Konkurs Kolorowania Pisanek - wyniki!

Wielki Konkurs Kolorowania Pisanek - wyniki!

Z okazji Świąt Wielkanocnych Endo zaprosiło dzieci do udziału w Wielkim Konkursie Kolorowania Pisanek. 2 kwietnia 2011 r. we wszystkich sklepach Endo na małych artystów czekały kolorowe flamastry i kosze pełne białych styropianowych jajek, które w rękach dzieci zmieniały się w kolorowe, wzorzyste pisankowe dzieła sztuki.
Wszystkie pisanki zostały sfotografowane i zamieszczone w Galerii Talentów Endo, gdzie internauci do końca dnia 21 kwietnia mogli oddawać na nie głosy.

 Dzisiaj mamy ogromną przyjemność ogłosić Zwycięzcę naszego konkursu, który zostanie nagrodzony zakupami w Endo do końca roku!

Czytaj więcej

15.04.2011

Endo charytatywnie - wielkanocna akcja na rzecz dzieci.

Endo charytatywnie - wielkanocna akcja na rzecz dzieci.

W niedzielę 17 kwietnia, we wszystkich sklepach Endo odbywa się akcja charytatywna na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń.

Każdy, kto zrobi w tym dniu zakupy w jednym z naszych sklepów (oraz sklepie internetowym), pomoże wesprzeć podopiecznych Fundacji.
Tym razem zbieramy środki na turnusy rehabilitacyjne, mające na celu  przywrócenie dzieciom sprawności fizycznej po ukończonym leczeniu onkologicznym. Z Państwa pomocą, chcemy ufundować turnusy rehabilitacyjne dla 50 podopiecznych Fundacji.

Zapraszamy do wsparcia naszej akcji. 

Czytaj więcej

08.03.2011

Wielki konkurs kolorowania pisanek!

Wielki konkurs kolorowania pisanek!

Przyjdź i wygraj zakupy do końca roku!

Dobra wiadomość dla wszystkich małych artystów! Już w sobotę, 2 kwietnia zapraszamy dzieci i ich rodziców do wszystkich sklepów Endo na piątą odsłonę akcji „Odkrywamy Talenty”.

W ramach naszego konkursu, każdy mały artysta, który pojawi się tej soboty w naszym sklepie, będzie mógł zaprezentować swoje zdolności artystyczne biorąc udział w kolorowaniu pisanek.

Czytaj więcej

07.01.2011

Zimowy konkurs Endo i BFC!

Zimowy konkurs Endo i BFC!

Do wygrania 10 par dziecięcych nart!

Ogłaszamy SPECJALNY KONKURS NA Facebook’u!

Od 10 do 21 stycznia, na naszym profilu Endo.pl na Facebooku będzie codziennie czekać do wygrania nowa para nart dla dzieci (rozmiary nart do 130 cm), ufundowanych przez www.BFC.com.pl !

Łącznie do wygrania aż 10 par nart!

Czytaj więcej

05.01.2011

"Twoje Dziecko może zostać Projektantem" - kolekcja zaprojektowana przez Dzieci!

Koszulki Zwycięzców naszego konskursu już w sprzedaży!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu limitowaną serię koszulek zaprojektowanych przez Dzieci w ramach konkursu "Twoje Dziecko Może Zostać Projektantem".

Poraz kolejny gratulujemy naszym Młodym Projektantom, dziekujemy Wszystkim Dzieciom za wzięcie udziału w naszym konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i zabawach!

Czytaj więcej