ENDO z Fundacją Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion Street | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

ENDO z Fundacją Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion Street

W dniu 26 czerwca podopieczni "Fundacji Spełnionych Marzeń" wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Podopieczni Fundacji z Warszawy, Lublina, Olsztyna i Kielc wzięli udział w specjalnym dziecięcym bloku pn. "CHILDREN FASHION SHOW". Dzieci wystąpiły na wybiegu w strojach zaprojektowanych i uszytych przez ENDO. Dzieciakom na wybiegu towarzyszyły: Edyta Herbuś, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Boczarska, Ania Samusionek, Ania Korcz, Maja Hirsh, Agnieszka Włodarczyk, Edyta Olszówka i Monika Richardson. Gwiazdy wystąpiły w koszulkach zaprojektowanych i uszytych przez Endo, z logo Ogólnopolskiej Kampanii edukacyjno-społecznej "ODCZARUJ RAKA", realizowanej od marca 2011r. przez Fundację Spełnionych Marzeń. Patronat nad Kampanią objęli Pani Anna Komorowska - Małżonka Prezydenta RP oraz Pan Minister Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka. Ambasadorem Kampanii jest Edyta Herbuś, która rozpoczęła pokaz mody.

W finale pokazu Pani Aneta Kołaszewska w imieniu ENDO wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN z przeznaczeniem na działalność "Domu Rodzica" - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć wspaniałą działalność fundacji.