Endo charytatywnie - wielkanocna akcja na rzecz dzieci. | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Endo charytatywnie - wielkanocna akcja na rzecz dzieci.

W niedzielę 17 kwietnia, we wszystkich sklepach Endo odbywa się akcja charytatywna na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń.

Każdy, kto zrobi w tym dniu zakupy w jednym z naszych sklepów (oraz sklepie internetowym), pomoże wesprzeć podopiecznych Fundacji.

Dodatkowo w ramach akcji, 17 kwietnia w serwisie Allegro wystartuje wyjątkowa internetowa aukcja, w trakcie której będzie można licytować kolorowe strusie jaja. Wszystkie zostały stworzone 2 kwietnia w nowym sklepie Endo w Galerii Mokotów przez znane i lubiane osoby - Przemka Saletę, Ewę Gawryluk, Wojtka Błaszczyka, Monikę Mrozowską, Joannę Dark, Andrzeja Nejmana, Annę Korcz, Olgę Borys i Wojtka Majchrzaka,  Zofię Czernicką oraz Kasię Stankiewicz. Aukcja zakończy się 23 maja. 

Fundacja Spełnionych Marzeń opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi leczącymi się w pięciu specjalistycznych ośrodkach w Polsce. Poprzednie wspólne inicjatywy Endo i Fundacji, wraz z zaangażowanymi gwiazdami - Szymonem Majewskim i Kayah - pomogły w stworzeniu i wyposażeniu Domu Rodzica przy Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie.

Tym razem zbieramy środki na turnusy rehabilitacyjne, mające na celu  przywrócenie dzieciom sprawności fizycznej po ukończonym leczeniu onkologicznym. Z Państwa pomocą, chcemy ufundować turnusy rehabilitacyjne dla 50 podopiecznych Fundacji.

Zapraszamy do wsparcia naszej akcji. Pomóżmy razem dzieciom.