Odkrywamy talenty dla dzieci. | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Odkrywamy talenty dla dzieci.

Dzięki Państwa wsparciu kolejny raz pomagamy Dzieciom!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że od maja 2010 roku, w ramach naszego cyklu "Endo. Odkrywamy Talenty" udało się stworzyć aż trzy limitowane kolekcje koszulek Endo, które wsparły działania Fundacji Spełnionych Marzeń. Do tej pory, w ramach naszej akcji sprzedaliśmy prawie 3,5 tysiąca koszulek!, z których zysk w całości trafił na cel Fundacji. Poprzednie kolekcje zaprojektowane zostały przez Szymona Majewskiego i Kayah. Dzisiaj, do tego zacnego Towarzystwa dołącza Przemek Saleta.  Te specjalne limitowane serie T-shirtów, dzięki Państwa zaangażowaniu, wspomagają podopiecznych Fundacji, która od lat opiekuje się są dziecimi z chorobami onkologicznymi i ich rodzinami.

Dzięki połączonym wysiłkom Szymona Majewskiego i Fundacji Spełnionych Marzeń oraz przede wszystkim dzięki pomocy Państwa - Klientów Endo, mogliśmy przyczynić się do otwarcia Domu Rodzica - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Dzięki Państwa zainteresowaniu kolekcją Szymona, Dom Rodzica otrzymał środki na remont i wyposażenie, nadające mu przytulny i pełen ciepła charakter.

Po Szymonie Majewskim, do naszej akcji włączyła się Kayah. Zysk z kolekcji zaprojektowanej przez Artystkę został przeznaczony na wyposażenie i uruchomienie Sali Rehabilitacyjnej w Domu Rodzica. Fundacja Spełnionych Marzeń rozpoczęła także stacjonarne Turnusy Rehabilitacyjne dla pacjentów, aby dać podopiecznym szansę na całkowity powrót do sprawności fizycznej.

Kolejna odsłona Endo "Odkrywamy Talenty" ujawnia talent Przemka Salety. Mamy wielką nadzieję, że zaprojektowane przez niego koszulki spotkają się z Państwa równie wielkim zainteresowaniem, dzięki czemu ponownie pomożemy wspólnie najbardziej potrzebującym dzieciom.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w dotychczasowych akcjach na rzecz Fundacji i gorąco zapraszamy do wsparcia kolejnych