Benefis Marzeń z Fundacją Spełnionych Marzeń. | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Benefis Marzeń z Fundacją Spełnionych Marzeń.

Fundacja Spełnionych Marzeń już po raz drugi zaprosiła dzieci w trakcie i po zakończonym leczeniu do udziału w II Ogólnopolskim Zjeździe Dzieci i Młodzieży z Chorobą Nowotworową pn. "BenefisMarzeń". W trzydniowym wydarzeniu, które miało miejsce pod koniec września, wzięło udział ok. 300 dzieci z rodzicami z niemal wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce.

Punktem kulminacyjnym Benefisu Marzeń była oficjalna Gala w Teatrze Roma. Udział w uroczystości zapewnił podopiecznym Fundacji niepowtarzalną okazję do dumnego przejścia po czerwonym dywanie i w blasku fleszy pokazania swojego zwycięstwa nad chorobą, co umożliwiło im poczucie się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

W Gali, oprócz dzieci i ich rodziców, udział wzięły znane postacie z życia publicznego oraz osoby prywatne i organizacje, które udzielają Fundacji i jej podopiecznym swego stałego wsparcia. 

Galę poprowadzili Agata Młynarska oraz Andrzej Nejman. A muzyczną oprawę Gali zadbali: Grzegorz Markowski wraz z Dariuszem Kozakiewiczem, zespoły Volver i Chemia oraz Kasia Kowalska, a magiczną atmosferę zapewnił Maciej Pol wraz z małżonką Izabelą podczas 40 min. pokazu iluzji i czarów.

Podczas Gali Fundacja Spełnionych Marzeń wręczyła wyróżnienia dla osób i organizacji, które w szczególny sposób wspierają jej działania statutowe na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Mamy przyjemność poinformować, że Endo znalazło się w tym zaszczyconym gronie i zostało wyróżnione Medalem ALADYNA.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego wyjątkowego wydarzenia, na stronie fundacji:

http://spelnionemarzenia.waw.pl/wydarzenia/benefis_marzen_2011/benefis_marzen_2011.html

Dziękujemy Państwu całym sercem za wspieranie z nami działań Fundacji Spełnionych Marzeń i liczymy na pomoc w kolejnych akcjach Endo na rzecz dzieci!