Nowa kolekcja jesienna Endo | Endo wydarzenie | Endo

30% EXTRA RABATU z kodem MAJ30 - gwarantowana dostawa w 24H

Nowa kolekcja jesienna Endo

Nowa, jesienna kolekcja Endo to mnóstwo kolorów i zabawnych grafik. Endo udowadnia, że sezon jesienno-zimowy wcale nie musi być smutny i szary!

Niepowtarzalna, kolorowa kolekcja Endo rozjaśni dzieciom nadchodzące ponure i zimne dni. Uwagę przyciąga jej różnorodność i uniwersalność, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie, a stylizacje staną się swoistą wizytówką naszych pociech. Dzięki ciepłym i modnym kurtkom temperatura już nigdy nie stanie na przeszkodzie dziecięcym zabawom na świeżym powietrzu! Funkcjonalne i przyciągające wzrok kalosze dla dzieci sprawią, że nie straszne będą kałuże. Z kolei charakterystyczne dla marki wyjątkowe bluzki dla dziewczynki i chłopca z zabawnymi hasłami wywołają u każdego szeroki uśmiech na twarzy! W końcu, jak głosi jedna z koszulek, „Już nigdy nie będę nie w sosie, ponieważ wiem, ile to jest 6 razy 8!”.

Endo dba, aby każda kolekcja była wyjątkowa i intrygująca. Projektantom zależy, by z łatwością zestawiać i miksować niebanalne, ciekawe i szykowne sety z charakterem. Marka słynie z oryginalnych pomysłów na grafiki, nieoczywistych rozwiązań oraz detali, na które warto zwrócić uwagę. Idealnym przykładem są koszulki z długim rękawem dla chłopca, których ostateczny wydźwięk, dzięki napisom na rękawach, zależy od ułożenia rąk dziecka. Linie tworzą efektowne propozycje na co dzień i od święta, z których emanuje dziecięca radość i blask. Wyróżniają się niezwykle udanym połączniem wygody i funkcjonalności z estetyką.