Przytul Polskę z Endo! | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Przytul Polskę z Endo!

Endo bierze udział w wystawie "Przytul Polskę" podczas Łódź Design Festival!

Wystawa „Przytul Polskę” jest częścią największego święta dobrego wzornictwa w Polsce – Łódź Design Festival. To przestrzeń, w której będzie można znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy potrafimy z dystansem i sympatią pomyśleć o kraju i o tym, co dla nas oznacza bycie Polakami? Nie mogło zabraknąć na niej firmy Endo, która specjalnie na tę okazję przygotowała szereg atrakcji.

„Przytul Polskę” to wystawa skierowana do całej rodziny, przyjazne miejsce do zabawy, rozmów i twórczości. W projekcie można uczestniczyć na wiele sposobów – od zabaw i konkursów, po dyskusje i warsztaty.  Na wydarzeniu obecna będzie marka Endo, słynąca z koszulek z polskimi napisami w humorystycznym, nieco zadziornym stylu. Projekty firmy doceniło między innymi Muzeum Narodowe w Warszawie. T-shirty można podziwiać w Galerii Wzornictwa Polskiego.

W ramach wystawy „Przytul Polskę”, Endo przygotowało pamiątkowe upominki, konkursy i zabawy.  W strefie relaksu znajdzie się stoisko z misiami wystrojonymi w koszulki z polskimi napisami. Małym miłośnikom książek zostaną rozdane zakładki oraz przypinki z grafikami Endo. To jeszcze nie koniec atrakcji! Marka zorganizuje również konkurs na projekt koszulki dla Misia Endo, a także misiowe pieczątki z nietoksycznej farby. 

Zapraszamy od 19 maja do Fabryki Sztuki na ul. Tymienieckiego 3.

Więcej informacji o wystawie >>

Do zobaczenia!