Bluza dla chłopca 3-8 lat | Nierozpinane | dla małego chłopc | Endo
intensywna zieleń
Wybierz rozmiar:

większe rozmiary

  • bluza o prostej formie, ze stójką, brzegi stójki wykończone lamówką z nadrukiem
  • rękawy i dół wykończone kontrastowym ściągaczem
  • kieszenie w szwach bocznych
  • elastyczne szwy
  • nadruk z przodu

Komfortowy fason

Butelkowozielona bluza dla chłopca. O prostej formie, ze stójką, wykończoną na brzegach lamówką z nadrukiem. U dołu i na rękawach wykończona kontrastowym ściągaczem, dzięki czemu dobrze przylega do ciała. W szwach bocznych praktyczne kieszenie gotowe pomieścić wiele dziecięcych skarbów. Z przodu nadruk nawiązujący do niedźwiedziego motywu jednej z kolekcji Endo. Autorką ilustracji jest wyjątkowa artystka Marta Ostrowska, która, jak sama o sobie mówi, jest chodzącym ołówkiem, a od rysowania ma same odciski, z których jest ogromnie dumna.

Delikatna tkanina

W trosce o komfort Twojego dziecka dbamy o to, żeby materiały użyte do produkcji naszych ubrań były jak najlepszej jakości. W skład dzianiny, z której wykonana jest bluza wchodzi 60% bawełny i 40% poliestru, dzięki czemu materiał nie krępuje ruchów i Twoje dziecko może bez przeszkód wyruszyć na odkrywanie świata.

Rozmiary

Bardzo zależy nam żeby odpowiadać na indywidualne potrzeby naszych małych klientów. Wiedząc, że niełatwo sprostać szybkiemu tempu rośnięcia najmłodszych, oferujemy wam szeroki wybór rozmiarów: 104, 110, 116, 122 i 128, dzięki czemu z łatwością dopasujecie ubranie do wieku i wzrostu dziecka.

Na niejedną okazję

Wygodna bluza to bezsprzecznie podstawa jesienno-zimowej garderoby każdego dziecka. Zależy nam na tym, żeby niezależnie od okazji, Twoje dziecko czuło się swobodnie i pewnie, i nie musiało przejmować się porannymi dylematami ubraniowymi zbyt długo, a w dodatku mogło się ubrać odpowiednio do pogody. Do bluzy dobierzcie dół z szerokiej oferty Endo i ruszajcie w świat, po nowe przygody.

Skład
60% bawełna, 40% poliester (gramatura 250 g/m2)
sposób konserwacji

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie