Żółte kalosze dziecięce ze ściągaczem | Endo
EXTRA -25% do WYPRZEDAŻY ✂ Kod: extra25
1/4

Kalosze dziecięce C04O001_1

49.90 zł 39.90 zł
żółty
Wybierz rozmiar:

Kalosze dziecięce: najlepsza ochrona przed deszczem

Twoje dziecko nie przejmuje się pogodą i chce spacerować lub bawić się na podwórku nawet wtedy, gdy pada? To nic złego – pod warunkiem, że jest odpowiednio ubrane. Warto zwłaszcza zadbać o dobre obuwie. Najlepiej sprawdzą się kalosze dziecięce, które nie przemokną i pozwolą na bezpieczną zabawę w deszczu.

Żółte kalosze dziecięce z grubą podeszwą zapobiegającą ślizganiu się

Przemoczone stopy mogą szybko doprowadzić do wyziębienia się organizmu. Z tego względu warto postawić na obuwie, które temu zapobiegnie. Podczas deszczowej pogody najlepsze będą kalosze – dzięki nim twoje dziecko nie będzie musiało obawiać się, że wejście w kałużę podczas zabawy lub spaceru wymusi natychmiastowy powrót do domu.

Żółte kalosze dziecięce z naszej kolekcji są stosunkowo wysokie, dlatego też dodatkowo zabezpieczają dobrze przed chłodem. Mają też grubą, przyczepną podeszwę, dzięki czemu twoje dziecko nie poślizgnie się podczas chodzenia po wilgotnej ziemi. Nie zapomnieliśmy również o detalach. Na cholewce umieściliśmy kolorową aplikację i dekoracyjną sznurówkę.

Kalosze dziecięce przydadzą się także podczas spacerów po podmokłych terenach, np. po lesie, w którym teren po deszczu jest znacznie bardziej grząski.

Obecnie kalosze dziecięce dostępne są w rozmiarach 30-31, 32-33 oraz 34-35. Świetnie sprawdzą się zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie