Sweter dla dziewczynki 3-8 lat | Nierozpinane | dla małej dzie | Endo
Wszystkie dziecięce piżamy 29,90 zł  
1/1

Sweter dla dziewczynki 3-8 lat D82B021_1

69.90 zł 48.90 zł
CIEMNONIEBIESKI
Wybierz rozmiar:

większe rozmiary

  • klasyczna forma, ze ściągaczem przy szyi, dół i rękawy wykończone ściągaczem, szwy boczne przesunięte do przodu, na dole z przodu falbanka
  • elastyczne szwy
  • silikonowa naszywka na rękawie

Gdy ma się nieograniczoną wyobraźnię z prostych figur, jakimi są kwadraty można wyczarować cały świat. Według definicji kwadratowy element obrazu wyświetlanego na ekranie to pixel. Endowe pixele są nieco nieposłuszne, jak w klasycznym pikselarcie (sztuce tworzenia obrazów za pomocą pixseli) układają się w postaci z prostych gier komputerowych, dinozaury, roboty, proste uśmiechy, rozsypują się  i na nowo układają w napisy. Mają mnóstwo pozytywnej energii a czasem nawet ze sobą rozmawiają, to wszystko oczywiście na koszulkach i bluzach Endo.

Linię uzupełnia szeroki asortymentem spodni dresowych, bluz z kangurowymi, praktycznymi kieszeniami i kraciastych koszul.

Wesołe dekoracje to idealny pretekst do dobrej zabawy i poruszenia wyobraźni – na przerwie w szkole, czy w domu dla miłośników zajęć plastycznych i programowania. Układanie z wyciętych, kolorowych kwadracików, zamalowywanie  kolejnych kratek w zeszycie  czy tworzenie pikselowych obrazów na komputerze czy w aplikacji to super zabawa na jesienne wieczory dla całej rodziny, kto wie co powstanie….. lub kto? Zobacz całą kolekcję.

 

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie