Certyfikat TRUSTED SHOPS | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Certyfikat TRUSTED SHOPS

Endo otrzymało certyfikat TRUSTED SHOPS! 

Zabezpieczenie zakupów do 10.000 zł! 

Gwarancja Trusted Shops zabezpieczy Cię przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni.

Firma Trusted Shops certyfikowała już ponad 13.000 sprzedawców. Od 1999 roku przyznaje wiodący Znak Jakości dla sklepów internetowych ze zintegrowaną Ochroną Kupującego Trusted Shops, w skład której wchodzi gwarancja zwrotu pieniędzy oferowana przez znane towarzystwa ubezpieczeniowe.

Obiektywne kryteria audytu

endo.pl spełnia kryteria jakości Trusted Shops i dlatego został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops. Kryteria te są na bieżąco opracowywane przez niezależnych ekspertów w zakresie praw konsumenta i  danych osobowych. Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz eksperci ds. IT regularnie sprawdzają, czy są przestrzegane.

Szczegóły i warunki Gwarancji Trusted Shops

Możesz się zabezpieczyć przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy, do 10.000,- PLN, niezależnie od rodzaju płatności. Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni. Koszt Ochrony Kupującego przejmuje sklep internetowy! Pracownicy Trusted Shops pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów z Twoim zakupem. 

 

Więcej informacji o TRUSTED SHOPS>>