Dzień Misia Endo - konkurs | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Dzień Misia Endo - konkurs

Hoop hoop! Witam wszystkich w tym przepięknym dniu! Dlaczego przepięknym? Bo dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia! Tak! 25 listopada calutki świat składa nam, Misiom życzenia. Czuję się dziś więc baaaardzo wyjątkowo Emotikon smile Z okazji mojego, bardzo radosnego święta, chciałbym obsypać Was niespodziankami. Ogłaszam więc KONKURS dla wszystkich moich Fanów. Weźcie w łapki kredki, farby, flamastry i wykonajcie MÓJ PORTRET. Prześlijcie go na adres konkurs@endo.pl z dopiskiem „Portret Misia Endo”, a ja spośród Waszych prac wybiorę misiowych zwycięzców, którzy otrzymają nagrody niespodzianki! Do dzieła :) A ja tymczasem myślę sobie po cichutku życzenie i zdmuchuję świeczkę na torcie. Fiuuuu…

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dziś nieco później, bo po pierwsze jestem śpiochem, a po drugie dzisiaj mam Dzień Dziecka… to znaczy Dzień Misia :), ale przygotowałem mnóstwo pyszności. Zastanawiacie się może co Misie jedzą na śniadanie? Zdradzę Wam tylko, że mleko z miodkiem to podstawa :)

Śniadanie zjedzone, tort upieczony (i też troszkę zjedzony ;) ), teraz trzeba pozmywać naczynia po tym kulinarnym szaleństwie. Dzisiaj wprawdzie powinienem zrobić sobie wolne od średnio przyjemnych prac domowych, ale nie wypada bałaganić w święto ;). Niechętnie więc, ale zaczynam. Chyba że… Kto z Was lubi zmywać? 

Ach! Ciężkie jest życie misia… Dzisiaj ważny dzień, trzeba wyglądać jak na Misia przystało, a ja zupełnie nie wiem w co się ubrać! Kto z Was zna to uczucie, gdy szafa pełna ubrań, a ja „nie mam się w co ubrać”? :)

Prezeeeeenty! Huuuurrraaa! Jak myślicie, co dostałem? 

Doceniony, dopieszczony, hojnie obdarowany i niezwykle usatysfakcjonowany kładę się do łóżka. W tak przepysznym nastroju liczę tylko na najfantastyczniejsze pod słońcem sny! I takich samych życzę Wam, Kochani, dziękując za tak obfite w miłe chwile Moje Święto...