Mamy już 50 000 zł dla Fundacji Spełnionych Marzeń! | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Mamy już 50 000 zł dla Fundacji Spełnionych Marzeń!

Mamy już 50 tysięcy złotych dla Fundacji Spełnionych Marzeń! 28 czerwca odbędzie się Warsaw Fashion Street w ramach którego przekazany zostanie czek od Endo na 50 tysięcy złotych dla Fundacji Spełnionych Marzeń, wspierającej dzieci ze schorzeniami nowotworowymi.

Pieniądze te zostały zebrane ze sprzedaży koszulek z akcji charytatywnej, z których cały zysk przekazywany jest dla małych podopiecznych Fundacji. Dzięki zebranym środkom i wspólnym wysiłkom, dzieci z Fundacji Spełnionych Marzeń mogą wziąć udział w kolejnych turnusach rehabilitacyjnych, a na oddziałach onkologicznych zostaną zorganizowane zajęcia z artterapii, muzykoterapii oraz robotyki.

Warsaw Fashion Street to coroczne wydarzenie modowe, podczas którego warszawski Trakt Królewski zamienia się w najdłuższy wybieg w Polsce. W ramach wydarzenia odbędą się liczne pokazy mody oraz coroczny charytatywny pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń organizowany wraz z Endo. W pokazie wezmą udział dzieci ze schorzeniami nowotworowymi w parach ze znanymi osobami. W tym roku mali podopieczni Fundacji wystąpią w towarzystwie: Soni Bohosiewicz, Edyty Olszówki, Magdaleny Różczki, Kasi Cichopek, Agnieszki Włodarczyk, Karoliny Szostak i wielu innych. Zapowiada się wspaniałe widowisko!

 

W ramach pokazu dzieci będą prezentować najnowszą kolekcję ubranek Endo, a dorośli wystąpią w koszulkach z akcji charytatywnej „Razem możemy więcej”, której hasło oraz wzór grafiki stworzyła Magdalena Różczka. Endo jest bliskie nam wszystkim - niezależnie od wieku, miejsca, czasu i języka. Specjalnie stworzona na cel akcji charytatywnej kolekcja t-shirtów dla dzieci i dorosłych, a także body dla niemowlaków pokazuje jak ważne są takie pojęcia jak empatia, pomoc i bliskość. Świat można i należy zmieniać na lepsze! Bez względu na to, jakie poglądy wyznajemy… „razem możemy więcej”.

Szczególne podziękowania należą się Magdalenie Różczce, która całym sercem włączyła się we wspólną akcję charytatywną. Dziękujemy za czas spędzony z dziećmi, energię z jaką namawia innych do wsparcia akcji i uśmiech, którym potrafi zarazić każdego!

 

Warsaw Fashion Street
28 czerwca 2015
Krakowskie Przedmieście, Warszawa