Na straży dzikiej przyrody: Endo i Tatrzański Park Narodowy | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Na straży dzikiej przyrody: Endo i Tatrzański Park Narodowy

Miło nam ogłosić, że Endo podjęło współpracę z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, której efektem jest akcja społeczno-edukacyjna, mająca na celu wsparcie Parku.

Endo to polska marka, która nie pozostaje obojętna na ekologię. Oprócz dbałości o jakość produktów, wykorzystywanych bezpiecznych surowców i farb do tkanin Endo postanowiło czynnie zaangażować się ochronę przyrody. W tym roku ze współpracy z TPN powstały T-shirty, które do kupienia są na stronie endo.pl

Zaprojektowane przez artystów Endo grafiki niosą edukacyjne przesłanie z lekkim przymrużeniem oka. „Nie wywołuj misia z lasu, bo miś miły jest do czasu” to przykład tekstu, który pojawił się na jednaj z koszulek. Specjalnie przygotowana na cel akcji edycja T-shirtów została zaprojektowana z myślą o całej rodzinie. Znajdziemy body niemowlęce, koszulki dla starszych dzieci jak również T-shirty dla dorosłych.

Sprzedaż koszulek z limitowanej edycji ma także szczytny cel: 20% ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz Tatrzańskiego Parku Narodowego, wspierając ochronę fauny i flory Parku oraz pracę strażników. Dodatkowo ponad 130 koszulek zostanie przekazanych do użytku pracowników i strażników TPN.

Tatrzański Park Narodowy też pisze o wspólnej akcji! Zobacz wpis >>