Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci - Dzieciom" | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci - Dzieciom"

W dniu 17 grudnia 2010 r. w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, Fundacja Spełnionych Marzeń we współpracy z projektantami mody - Ewą i Piotrem Krajewskimi oraz ENDO, zorganizowała Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom". To już czwarta edycja tego świątecznego projektu Fundacji. Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zaproszone zostały uczestniczki sesji fotograficznych do "Kalendarza Charytatywnego Fundacji Spełnionych Marzeń 2010". W pokazie udział wzięły: Iwona Guzowska, Edyta Herbuś, Ania Czartoryska, Joasia Jabłczyńska, Ania Wiśniewska, Kasia Glinka, Olga Borys oraz w zastępstwie Anny Dereszowskiej - Agata Szewioła, Miss Polski 2010, w zastępstwie Weroniki Książkiewicz - Iwona Wyrzykowska - Miss Polski Internetu 2009 i 3 Vice Miss Polski 2009, w zastępstwie Ani Popek jej córka - Oliwia Popek, w zastępstwie Anety Zając - Ewa Krajewska, w zastępstwie Ani Ibisz - Joanna Przybyszewska.

Ewa i Piotr Krajewscy zaprojektowali i uszyli suknie, w których Gwiazdy wystąpiły na kartach Kalendarza oraz w pokazie mody.

Gwiazdom na wybiegu towarzyszyli pacjenci oddziału onkologii Dziecięcego Szpitala przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie oraz z trzech Regionalnych Oddziałów Fundacji Spełnionych Marzeń w: Lublinie, Olsztynie i Kielcach. Dzieci wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych przez ENDO. Dzieci biorące udział w pokazie mają za sobą długie miesiące, a nawet lata chemioterapii, a osobistym udziałem w pokazie pragnęły wesprzeć swoich walczących z chorobą rówieśników.

Pokaz poprowadzili Joanna Racewicz i Andrzej Nejman.

Muzycznie pokaz uświetnili: Patrycja Markowska z zespołem oraz Mark Shepard.

Aukcję poprowadzili Szymon Majewski i Andrzej Nejman.