Akcja charytatywna RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ | Endo wydarzenie | Endo
  LETNIA WYPRZEDAŻ do -70% 

Akcja charytatywna RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Aktorka Magdalena Różczka użyczyła swojego talentu do kolejnej (już V) edycji akcji charytatywnej „odkrywamy talenty” marki dziecięcej Endo dla fundacji Spełnionych Marzeń.

Magdalena Różczka stworzyła hasło akcji: „Razem możemy więcej” i zaprojektowała wzór grafiki, który artyści Endo przenieśli na koszulki dla dzieci i dorosłych. T-shirty do kupienia są na stronie endo.pl, a całkowity zysk z ich sprzedaży (7 tys. sztuk) przekazywany jest na cel fundacji, wspierającej dzieci ze schorzeniami nowotworowymi.

Choroby nowotworowe dotykające dzieci to niewyobrażalna tragedia. Fundacja Spełnionych Marzeń  pomaga przejść przez te trudne chwile zarówno dzieciom jak i ich bliskim. „Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem... życiem, jakie powinny mieć wszystkie dzieci - pełnym uśmiechu i beztroskich zabaw. To właśnie dla nich jesteśmy każdego dnia dając im uśmiech i radość, a rodzicom wiarę i siłę do walki.”- mówią Małgorzata i Tomasz Osuch, założyciele fundacji.

Fot. Olga Majrowska

Endo to wygodne ubranka dziecięce i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu polskich artystów. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością. Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabiało swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne. Oprócz wygody i funkcjonalności, Endo to przede wszystkim dziecięce ubranka tworzone z pasją i miłością.

„Dlatego tak wrażliwi jesteśmy na krzywdę i niesprawiedliwy los, zwłaszcza jeśli dotyczy to dzieci.” – mówi Aneta Kołaszewska, twórca sukcesu marki Endo. „Często pomagamy z czysto egoistycznych pobudek, chcemy czuć się lepsi i czynić świat lepszym. Osobiście dostałam od losu bardzo dużo, jestem mamą i wiem jak cudownymi istotami są dzieci. Dlatego czuję potrzebę angażowania się w akcje, które przynoszą realną korzyść dla skrzywdzonych przez los dzieci i ich bliskich. To duży przywilej mieć możliwość dzielenia się i robię to z myślą o wszystkich którzy zmagają się ze straszną chorobą mogąc korzystać ze wsparcia Fundacji Małgosi i Tomka Osuchów.” 

Endo jest bliskie nam wszystkim - niezależnie od wieku, miejsca, czasu i języka. Specjalnie stworzona na cel akcji charytatywnej kolekcja t-shirtów dla dzieci i dorosłych, a także body dla niemowlaków pokazują jak ważne są takie pojęcia jak  empatia, pomoc i bliskość. Świat można i należy zmieniać na lepsze! Bez względu na to, jakie poglądy wyznajemy… „razem możemy więcej”. Mamy nadzieję że akcja przyniesie choć trochę pomocy potrzebującym dzieciom i ich bliskim.