Ale Robota | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Ale Robota

Jesienna przygoda w towarzystwie robota

Jesienne nowości od Endo z linii "Ale robota" to mini kolekcja, która doda koloru, energii i humoru do garderoby chłopca. Ubranka skupiają się wokół zabawnych, pomocnych robotów, które ze swoim poczuciem humoru i błyskotliwymi grami słownymi rozpromienią dziecku nawet najbardziej pochmurny dzień.

"Ale robota" - Kolekcja rozwijająca wyobraźnię

Kolekcja "Ale robota" to oddziałująca na wyobraźnię linia ubrań, zaprojektowana z myślą o młodych odkrywcach, którzy uwielbiają naukę i technologię. Inspirujące roboty zachęcają do zainteresowania się nie tylko robotyką, ale także zabawami słownymi. Robot kalkulator z dopiskiem "Możesz na mnie liczyć" czy ilustracja rozmontowanego robota z tekstem "I po robocie", dodają ubraniom charakteru i wprowadzają maluchy w inteligentne gry słowne pełne humoru i charakteru.

koszulki z autami

koszulki dla dziewczynki na wiosnę

"Ale robota" w akcji - Ubrania na codzienne wyzwania

Koszulki do przedszkola i do szkoły dla chłopca z kolekcji "Ale robota" to strzał w dziesiątkę. Są idealne do noszenia w przedszkolu, szkole, na zabawie czy spotkaniach z przyjaciółmi. Można je łączyć na wiele sposobów - koszulki świetnie wyglądają z joggersami, spodniami dresowymi i jeansami. Na wierzch wystarczy narzucić bluzę z kapturem w jednolitym kolorze, aby stworzyć chłopięcą stylizację pełną energii i koloru.

koszulki dla chłopca z autami

Wygodne koszulki na chłodniejsze dni

Jesienno-zimowe ubranie może być tak samo wygodne jak luźne letnie stroje. Ubranka endo charakteryzują się prostym krojem oraz przyjemną w dotyku bawełną. W takim ubraniu każdy chłopiec kochający ruch i zabawę będzie czuł sie fantastycznie przez cały rok niezależnie od temperatury. Długi rękawek pozwoli swobodnie cieszyć się jesiennymi dniami, dresowe spodnie i joggersyzapewnią nieograniczoną swobodę a ciepłe bluzy i kurtki dodatkowo otulą w razie mrozu.

Jesień nie musi być ponura - Barwne dni i optymizm

Kolory tej kolekcji - żółty, niebieski i zielony - to nic innego jak odzwierciedlenie jesiennego nieba, liści na drzewach i promieni słonecznych przebijających się przez chmurki. Te barwy dodają energii, optymizmu i pozytywnej energii na co dzień.

wiosenne koszulki dla chłopca

koszulki z autami dla chłopca
ubrania dziewczęce na lato