Dzika Podróż | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Dzika Podróż

Wyrusz w podróż, w dziką podróż…

W najnowszej kolekcji “Dzika Podróż” endo. zabierze Twoja rodzinę na wyprawę, na krańce dziecięcej wyobraźni. W swoim niezawodnym samochodzie terenowym możecie podziwiać krokodyle, lamparty, kameleony, czy biegnące wraz z Wami stado zebr.Kolekcja “Dzika podróż” to propozycja na wiosenne i letnie, rodzinne eskapady w nieznane. Nie ma znaczenia czy wybierzecie się na prawdziwe safari, czy na rowerową wycieczkę do pobliskiego lasu. Przygoda czai się tuż za rogiem, wystarczy zboczyć z wytyczonych ścieżek. Wspólne przeżywanie z rodzicami, takich małych i dużych podróży to dla dziecka niezapomniana przygoda na całe życie.

t-shirty dla chłopców
zabawne koszulki dla chłopców

Ubrania dla chłopca kochającego przygody

Kolekcja dedykowana jest “dzikim” chłopcom, którzy uwielbiają spędzać czas na zabawie i odkrywaniu świata. Łączymy w niej dwa popularne chłopięce tematy: turystykę offroadową i dzikie zwierzęta zaszczepiając w dziecku pasję do aktywnego podróżowania.

Ubrania sprawdzą się w szkole i na podwórku, ale przede wszystkim podczas rodzinnych wyjazdów. Nasze “dzikie” zestawy są niezbędnym must-have tegorocznych wakacji.

t-shirty ze zwierzętami

bluzki chłopięce na wiosnę

Wygoda i swoboda

Kolekcja “Dzika podróż” to przede wszystkich mnóstwo kolorowych koszulek chłopięcych z energetycznymi rysunkami i zabawnymi tekstami. Długie i krótkie dresowe spodnie z deseniem samochodów i zebr to silny trend w chłopięcej odzieży sportowej. Na chłodniejsze dni proponujemy rozpinane bluzy z kapturem i oryginalne swetry.

Mieszaj i łącz

Z kolekcją “Dzika podróż” idealnie zgrają się nasze jeansy, kraciaste koszule oraz koszulki polo z motywem kuli ziemskiej.

koszulki z nadrukiem na lato

Kolory wolności

Kolory bezkresnego nieba, spalonej słońcem ziemi i rozległych traw. Takie właśnie jest safari endo. Kolorystyka oddaje przestrzeń, której tak często brakuje nam we współczesnym miejskim życiu. “Dzika podróż” to ryk wolności.

ubrania dziecięce sklep internetowy

Ilustracje na wakacje

Koszulki ilustrowane są wesołymi wizerunkami dzikich zwierząt oraz samochodami terenowymi. Hasła nawiązują do pasji podróżowania i trzymania się razem. Jak zwykle w kolekcjach endo. nie zabrakło haseł wzmacniających poczucie wartości dziecka, takich jak przewrotne “Co za czad! Gad bez wad!”

bluzy dla chłopaka

Nietuzinkowe detale

Ciekawe rozwiązania to odstające łuski kameleona na rękawie t-shirta oraz przykuwająca wzrok kieszonka w pasy zebry.

spodnie dresowe dla chłopaka
t-shirty ze śmiesznymi napisami dla chłopca
koszulki dla chłopca na lato

Akcesoria i dodatki

Kolekcje uzupełniają kalosze oraz chustki i czapki dla starszych dzieci i dla maluszków.

ubrania chłopięce